Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Sour Diesel Feminised (поштучно)

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 2)

Кількість упаковок:

99.23грн

Виробник:

Импорт Испания

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

Indica x Mexican Diesel

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Збір врожаю:

Кінець жовтня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Sour Diesel Fem - гідний нащадок своїх батьків. Навіть до не зовсім відповідним умовам сорт зможе відмінно пристосуватися. У складі домінують індічние гени, що чітко простежується в потужну структуру кущів: вони мають сильні стебла, здатні витримувати вагу переповнених смолою плодів.

Походження та нагороди

Sour Diesel Fem - це ще одна каліфорнійська перлина, яка після появи на конопляній ринку дуже швидко завоювала загальне визнання. Новий Стрейн з'явився після того, як фахівці вирішили схрестити DNL з Original Skunk. Можна відзначити, що результат експерименту не тільки не розчарував, але і подарував світові ще одну нову яскраву зірку.

Смак і ефект

У букеті Sour Diesel органічно переплелися солодкі нотки, характерні для сімейства сканкових і дизельних сортів, з освіжаючим цитрусовим ароматом, прикрашеним дерев'яними тонами. Просмолений дим Стрейна розливається по тілу потужним вируючим потоком позитивної енергії і неймовірним припливом сил.

медичне застосування

Sour Diesel Fem - один з найбільш затребуваних в медицині сортів, культура вважається прекрасним засобом від депресії, посттравматичних стресових розладів і неврозів. Крім цього, сорт часто використовується для поліпшення стану хворих, що страждають на бронхіальну астму, біполярними розладами, ретроградною амнезією і хворобою Альцгеймера.

Особливості

З насіння Sour Diesel Fem дуже швидко з'являються сильні паростки, що радують високою гомогенність і величезним генетичним потенціалом. Сатівная частина Стрейна обдарувала його любов'ю до світла і тепла, а індічная забезпечила високі адаптаційні властивості і стійкість до стресів, завдяки чому паростки не лякають вітру, зниження температури і нестача вологи.
ВІДГУКИ
2

Макс

Sour Diesel Feminised (поштучно)

Отличный магазин, спасибо все проросло

22.10.2018

Ганна

Sour Diesel Feminised (поштучно)

Судячи по кусту врожая буде багато. Це мабудь завдяки удобреню. Дякую за пораду

16.10.2018

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.