Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Поширені питання!

Як відбувається відправка?

Замовлення відправляється протягом 12-24х годин після надходження оплати (про що необхідно повідомити), якщо зазначена послуга післяплатою, замовлення буде відправлений протягом 24х годин з моменту оформлення (за винятком вихідних та святкових днів). Доставка здійснюється транспортними компаніями "нова пошта" і "Інтайм" (для України), і "Укрпоштою" по Україні, в країни СНД, і інші країни.

В принципі це можливо, однак слід врахувати, що для отримання посилки, Вам необхідно буде пред'явити оператору транспортної компанії, документ підтверджує особу одержувача (паспорт або в / в). Без документів (а так само за чужими документами) посилку Вам не віддадуть !!!

Так, Ви можете оплатити замовлення безпосередньо на відділенні компанії "нова пошта" або "Інтайм" якщо: 1) Сума вашого замовлення перевищує 200 грн. 2) Ви робите передоплату в розмірі 10% від суми замовлення. Візьміть до уваги що при виборі цього способу оплати, ви понесете додаткові витрати (за зворотний переказ коштів!), Таким чином замовлення по передоплаті завжди виходять дешевше (оплачуєте лише доставку!).

Категорично ні !!! Ми жодним чином НЕ пов'язані з культивацією, а вже тим більше продажем коноплі, і НЕ вітаємо подібне !!! Наш магазин реалізує ТІЛЬКИ насіння. Ми НЕ порушуємо чинне законодавство. Всю відповідальність за неправомірне використання насіння несе покупець!

Ми можемо гарантувати тільки: походження насіння (закупівля ТІЛЬКИ у офіційного дилера), свіжу дату виробництва (закупівля проводиться регулярним, дрібним оптом) і якість насіння (сідбанкі зі світовим ім'ям, регулярно тест кожну партію насіння), а так само своєчасну (протягом 24х годин) відправку Вашого замовлення. -Ми НЕ можемо гарантувати: 100% схожість насіння після того як вони потраплять Вам в руки (в силу того, що це буде прямо залежати від безлічі таких факторів як: вологість, кислотність грунту, температури, наявністю певного досвіду, або ж навпаки його відсутністю ). Так само ми не в силах передбачити випадки пошкодження товару, його пропажі або несвоєчасної доставки, так як це безпосередньо залежить від обраного Вами перевізника. Ми ж в свою чергу намагаємося запаковувати товар максимально надійно, і відразу після відправки повідомляємо Вам номер РПО (який говорить про те що вантаж прийнятий без будь-яких дефектів і пошкоджень).

Час доставки транспортними компаніями по території України, як правило становить 1-3 робочих дня, доставка Укрпоштою по Україні займе від 3-х до 7-ми днів. З відправкою в РФ справа йде трохи сумніше (точніше з "поштою Росії"), яка іноді може доставляти Ваш лист до 45дней! В інші країни листи доходять набагато швидше. Після того як ми відправили Ваше замовлення, вплинути на швидкість доставки ми так само, на жаль не можемо.

Який сорт "самий-самий", кожен вирішує для себе безпосередньо сам! Смаки і критерії у кожного свої (починаючи від смакових якостей і закінчуючи очікуваним ефектом), так само як і цілі, тому радити тут що або складно. Все залежить тільки від Ваших особистих переваг.

"Регулярні насіння" - це звичайні різностатеві представники рослини (з такого насіння виходять як жіночі рослини, так і чоловічі в зразковому співвідношенні статей 50/50). "Феменізірование насіння" - це насіння які штучним шляхом були позбавлені чоловічих ген, тобто виробляють 100% жіночі рослини.

Це означає що даний сорт завершує свій життєвий цикл незалежно від світлового періоду, по досягненню певного віку (зазвичай 65-80 днів від насіння), на відміну від "фотоперіодного рослини" (якому для того що б почати цвісти необхідна зміна світлового циклу).

Ні! таких інструкцій у нас немає. Якщо Вас цікавить будь-якого роду інформація про вирощування культури канабіс, пошукайте її в мережі. Існує маса тематичних ресурсів на яких Ви неодмінно знайдете всю цікаву для вас інформацію. Ми НЕ даємо жодних порад і консультацій щодо вирощування конопель. Ми НЕ порушуємо закон!