Ваш кошик порожній!

Автофемінізоване насіння конопель Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Семена Конопли Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home
Фільтр товару
Цена
грн
Генетика
Врожай
Найдено:145Показать
Сортувати
Показувати

Медичні Сорти

Показано з 1 по 12 із 394 (33 сторінок)

Медичні сорти конопель в Україні

Багато країн світу сьогодні кардинально змінили своє ставлення до каннабісу і насінню коноплі, виділили певні сорти в окрему групу, куди відноситься марихуана, яку можна використовувати в лікувальних цілях. У деяких випадках вони є чудовою альтернативою для фармацевтичного лікування захворювань.

Лікувальний ефект медичної марихуани

Медичні сорти конопель характеризуються наявністю психотропних речовин у великій концентрації. Селекціонерами постійно виводяться нові гібриди, які володіють тими чи іншими позитивними властивостями для лікування або полегшення перебігу різних захворювань.

По всьому тілу людини розташовані рецептори, які реагують на канабіноїди, наявні в складі рослини. Активація рецепторів призводить до зміни гормонального фону, прискоренню процесу регенерації, завдяки чому хворому організму може набагато швидше вилікуватися або зняти запалення.

До побічних ефектів вживання медичного канабісу поліпшується самопочуття і підвищується апетит.

Насіння медичних сортів конопель сьогодні доступні будь-якому бажаючому, за рахунок співпраці сідбанков і виведення великої кількості нових сортів.

Медичні сорти марихуани попередньо піддаються численним клінічних досліджень. Головний критерій полягає у відсутності негативного впливу на організм людини (млявість, параноя, погане самопочуття).

Особливі речовини, що містяться в складі марихуани - канабідіол, каннабіхромена, каннабігерола і т.д., забезпечують активний вплив на діяльність мозку. Насіння КБД-сортів конопель допомагають зняти запалення нервових тканин при синдромі Альцгеймера, розчиняти злоякісні пухлини мозку і повертати пам'ять.

Насіння медичної конопель - де придбати?

В інтернет-магазині Jahseeds можна купити насіння медичної марихуани, яка принесе необхідний вам ефект, завдяки величезному асортименту. Однозначно назвати кращі КБД-сорти конопель неможливо, оскільки кожен з них має певний ефект, але досить відомі такі сорти.

Популярним сортом для лікування розлади нервової системи, депресії, панічних атак і хронічного стану неуважності є АК-47.

Сорт Big Devil використовується з метою надання тонізуючого ефекту на організм, з його допомогою лікують цукровий діабет, стреси і втрату апетиту.

Opium цінується за його седативний ефект і застосовується, щоб лікувати хронічний гепатит, безсоння, нудоту, головний біль і післяопераційні болі.

Купити насіння медичної марихуани поштою

Продаж насіння конопель проводиться по всій Україні (Київ, Львів, Вінниця та інші міста) післяплатою абсолютно законно. Насіння медичної марихуани на сайті Jahseeds відрізняються дуже низькою вартістю, а відгуки вдячних покупців говорять про якість насіння, які проходять регулярну перевірку на схожість.