Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Mazar Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

580.50грн

Виробник:

CZseeds

Тип сорту:

Індика

Генетика:

Afghani x Skunk1

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 650 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 200 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Наодинці, Для медитації, Для відпочинку

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Mazar Fem CZ - потужний генотип канабісу з домінуванням індика. У генетиці містяться легендарний Skunk # 1 і потужний Afghani. Цей вид дуже сильний, та й розвиток проходить стрімко. Растишка намагаються максимально витягнутися вгору і неухильно тягнуться до сонця. Середня висота становить 150 см, тому в Індоре необхідний просторий гроубокса або ScrOG. В ауті при ідеальній погоді він може досягати і 2 з гаком метрів.

Цей сорт відмінно адаптується до будь-яких негараздів, єдине, що йому реально необхідно - достатня кількість світла, тому в північних кліматичних зонах він підходить тільки для Індора. Mazar Fem CZ відрізняється витривалістю і невибагливістю, а також цікавим і дуже приємним гоструватим ароматом. Шишки рясно виділяють смолу протягом цвітіння, що становить 8-9 тижнів. Показник врожайності у Стрейна досить вражає і може досягати 600 грамів з м2.

Варто описати також вплив сорту. Потужний приплив енергії тут цікаво поєднується зі спокоєм і релаксом, що відмінно підходить для творчості або роботи. Mazar також володіє медичними властивостями і може застосовуватися проти бронхіальної астми, хвороби Альцгеймера, епілепсії і багатьох психологічних станів. Також це відмінний засіб проти болю різного характеру і природи.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.