Ваш кошик порожній!

Автофемінізоване насіння конопель Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Семена Конопли Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Фільтр товару
Цена
грн
Тип сорту
Генетика
КБД
Врожай
Висота рослини
Найдено:483Показать
Сортувати
Показувати

Насіння Сативи

Показано з 1 по 12 із 485 (41 сторінок)

Насіння сативи в Україні на Jahseeds

В екваторіальних широтах в природі виростає сатива (марихуана), яка вважається веселим підвидом конопель. Незважаючи на певні складнощі при вирощуванні насіння сатива, і новачки, і професіонали в гроувінгу дуже часто при виборі стрейна зупиняються саме на сативі. Коноплярів віддають перевагу саме цю різновиди марихуани за рахунок її значних врожаїв і яскравої палітри цікавих ароматів.

Кущі сативи відрізняються певним зовнішнім виглядом, для якого характерні тонкі листя, значне зростання і цілу низку пишних суцвіть. Популярність сорти також обумовлюється його незвичайним ефектом, який полягає в неймовірному припливі сил, бадьорості, покращує настрій і підвищує творчий потенціал.

Дуже багато сортів сативи відносяться до медичних, тим більше що на сайті магазина Jahseeds переважно представлені насіння гібридних сортів сативи, які мають різний ефект, що може бути використано в лікувальних цілях.

Фемінізовані насіння сативи

Вид конопель сативи характеризується великим зростанням «растішек», висота яких іноді може досягати 2-3 метра. Завдяки цьому насіння сатива не використовуються для гроувінга indoor, а висаджуються виключно у відкритих грунт (outdoor). Урожай з однієї рослини завжди досить великий, що додає цьому виду марихуани популярності серед коноплярів.

Складнощі при вирощуванні сативи виникають з огляду на її примхливості і непереносимості різких коливань температури.

Якщо порівнювати сорти сатива і індика, то сатива відрізняється більш тривалим вегетативним періодом в порівнянні з індика. Тобто Ви отримаєте великий урожай, але це зажадає і більшої кількості часу і зусиль.

Щоб спростити процес гроувінга, інтернет-магазин Jahseeds рекомендує вибирати насіння не 100% сативи, а сорти з додаванням генів індика. Такі сорти будуть більш приосадкуватими і розлогими.

Фемінізована сатива значно полегшує працю гровера, тому що з такого насіння гарантовано виростають жіночі рослини, які і будуть радувати коноплярів.

Шишки сативи мають трав'янистий запах, а кращі сорти сативи відрізняються пряним запахом спецій. Сатива підходить для тих, кому потрібно стійкий ефект, який стимулює тіло і сприяє наповненню голови творчими думками.

Конопля сатива стимулює і наповнює організм енергією, бореться з депресією, збільшує концентрацію уваги і підвищує творчі здібності, робить мислення більш позитивним і цілеспрямованим.

Популярним сортом є сатива з високим ТГК Moby Dick Feminised. Фемінізовані насіння конопель даного сорту перетворюються в гіллясті рослини з великою кількістю пишних суцвіть. Даний сорт щодо невибагливий до умов утримання. Єдиним обов'язковою вимогою для відмінного зростання і великого врожаю є надання світла рослині в достатній кількості. Дуже часто Moby Dick Feminised застосовується в якості одного з найбільш ефективних засобів при лікуванні депресії, хронічної меланхолії нервового перенапруження, а також його використовують, щоб лікувати виразковий коліт, бронхіальну астму і розсіяний склероз.

У категорію потужні сорти сативи відноситься також і Jack Herer, вирощування якого не стане особливо складним, а рослина при цьому буде витривало переносити погодні умови. Використання добрив зробить кущ більше, а шишки більш якісними. Цей гібрид також часто застосовується в медичних цілях за рахунок сильного седативного ефекту, який властивий всім сортам сативи.

Дуже красивим сортом є Auto Dark Rose Feminised, оскільки його плоди і листя мають розкішний темно-фіолетовий забарвлення. Характеризується така сатива невибагливістю, що не вимогливістю і відмінною продуктивністю. Типова гібридна структура сорти виражається в потужних і міцних стеблах з великою кількістю пагонів і в червоно-фіолетових або пурпурних суцвіттях, які виробляють товстий шар медової смоли. Аромат Auto Dark Rose Feminised відрізняється розкішними фруктовими нотками і яскравими відтінками цитрусових і ладану.

Насіння сативи: купити в Україні

Інтернет-магазин Jahseeds займається легальним продажем насіння марихуани і здійснює їх доставку по всій території України післяплатою, тому купити насіння сативи поштою для вас не складе труднощів. Кожен сорт проходить регулярну перевірку на схожість, завдяки чому покупці можуть бути повністю впевнені в якості запропонованих товарів.