Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Bubble Gum

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

Bubble Gum - Индиана, США

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 200 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Bubble Gum виробляють невисокі кремезні компактні сходи, які не займуть багато місця на вашій ділянці. На верхівці щедро виділяють чудовий фруктовий аромат кущів гордо красується потужна головна кола, що має дуже багато бічних відгалужень, що надає кущам унікальну пірамідальну форму. Особлива чарівність кущах надають витончені тонкі трихоми, які щільним килимом вистилають плоди і листя гібрида.

Походження та нагороди
Відмінна родовід, якою володіють регулярні насіння конопель сорту Bubble Gum, подарувала їм дуже багато переваг перед усіма іншими видами: гібрид некапрізен, лояльно ставиться до помилок культивації і виробляє потужний тонізуючий ефект. Історія створення сорту почалася в 70-х роках на території США, пізніше гібрид був доставлений в Голландію, де місцеві брідери не тільки стабілізували його аромат і смак, але і довели ці параметри до досконалості. Послужний список Bubble Gum рясніє нагородами та преміями, отриманими в різні роки на професійних конкурсах.

медичне застосування
Bubble Gum володіє відмінними медичними характеристиками. Гібрид швидко усуває біль, знімає емоційну напругу і дарує глибоке розслаблення. Сорт часто використовується при лікуванні бронхіальної астми, розсіяного склерозу, депресії і глаукоми.
ВІДГУКИ
1

Кирилл

Bubble Gum

достаточно не простой сорт, но очень приятный вкус и ощущения после пары тяг )))

04.01.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.