Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Hindu Kush

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 2)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Індика

Генетика:

Гиндукуш

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Кремовий, Солодкий, Фруктовий

Эфект:

Для роботи, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Hindu Kush можуть порадувати відмінними сходами як на відкритих ґрунтах, так і в Індоре. Незважаючи на домінування індічних генів, гібрид характеризується помірною кущуватістю, що дозволяє йому комфортно почувати себе в умовах обмеженого простору. Рослини Hindu Kush вражають ідеальними зовнішніми даними: невисокі кущі володіють сильними стеблами, здатними витримувати значну вагу безлічі пишних тугих і дивно важких суцвіть.

походження
На створення Hindu Kush фахівці витратили дуже багато часу, однак через те, що брідери використовували високоякісний генетичний матеріал, вони спочатку розраховували на отримання сильного і витривалого сорту. Для створення гібрида фахівці використовували гени кращих індічних афганських, пакистанських і гімалайських культур, які в силу своїх історичних коренів готові стійко переносити всі тяготи аутдорной культивації. Особливо цінують регулярні насіння конопель сорту Hindu Kush ті гровер, які займаються аутдорним вирощуванням конопель, так як вони мають здатність максимально швидко адаптуватися до суворих вітчизняних умов.

медичне застосування
Високий вміст в смолі Hindu Kush канабіноїдів забезпечило культурі широкий спектр медичного впливу. Гібрид відмінно усуває біль, знімає м'язовий спазм і має виражену седативну дію, що дозволяє використовувати його для лікування таких захворювань, як бронхіальна астма, виразковий коліт, глаукома і епілепсія.
ВІДГУКИ
2

Heavyweight

Hindu Kush

Самый мощный приход, который я испытывал

20.02.2017

Хмель

Hindu Kush

Советую всем, орехи с хорошей всхожестью, доволен магазом

06.07.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.