Ваш кошик порожній!

Автофемінізоване насіння конопель Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Семена Конопли Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Фільтр товару
Цена
грн
Тип сорту
Генетика
КБД
Врожай
Висота рослини
Найдено:631Показать
Сортувати
Показувати

Індика

Показано з 1 по 12 із 631 (53 сторінок)

Насіння індики в Україні

Вибір різновиду марихуани потрібно здійснювати не тільки на підставі продуктивності, рівня вмісту ТГК і т.д. Важливим параметром також є ефект, який Ви хочете відчути. Сорт конопель індика характеризується заспокійливою, заспокійливим і медичним впливом.

Насіння індики виростають в не найвищі рослини, але при цьому рослина відрізняється великою кількістю гілок, тому потрібно подбати про достатню кількість місця для вирощування або організації зростання кожної гілки окремо за допомогою спеціальних конструкцій решіток.

Ще однією особливістю є дуже сильний і насичений аромат стрейна в період цвітіння, що вимагає створення ефективної системи вентиляції.

Найкращи сорти марихуани індики

Існує думка (не зовсім вірна), що при порівнянні ідентичного сорти сатіва і індики по врожайності більш цікавою є сатівна конопля. Але багато досвідчених коноплярів з цим не згодні, тому що при належному догляді продуктивність індика може бути вище, ніж у сортів сатива. Тим більше, що індична марихуана відрізняється більш коротким життєвим циклом і є більш компактною, ніж сатівна.До додаткових переваг індики слід віднести потужний седативний ефект і можливість протистояти сильному вітру, посухи, проливним дощам, а також різкого зниження температури. Така стійкість рослини пояснюється кліматичними особливостями батьківщини індики - гори Гіндукуш, які знаходяться на території Пакистану, Індії та Афганістану.

Індіка - не найпростіша в вирощуванні культура марихуани, однак і результат можна отримати набагато краще, ніж при гроувінге тих же автоцветов.

Насіння індики, купити які можна в інтернет-магазині Jahseeds, мають цілий ряд особливостей.

За рахунок міцної структури рослина упокорюється з деякими похибками в вирощуванні, завдяки чому саме на цих сортах коноплярів можуть відточувати свою майстерність в гроувінге.

Сорт індика і сатіва мають ще одна принципова відмінність один від одного: рівень концентрації ТГК. Навіть найпотужніші сорти індики значно поступаються сортам сатіви за рівнем вмісту тетрагідроканнабінолу. Однак поряд з цим, здавалося б, недоліком, індічние сорти характеризуються підвищеним вмістом каннабідіола, за рахунок чого і забезпечується різниця впливу при вживанні сатіва і індика.

Саме КБД дозволяє використовувати сорти індики в медичних цілях: профілактика і лікування хронічних захворювань, артриту, безсоння, різних психічних розладів.

Індика (марихуана), насіння конопельякій представлені в каталозі, забезпечує седативний ефект.

Досвідчені гровер знають, що з упевненістю назвати кращі сорти індика неможливо, так як існує дуже багато різновидів, кожна з яких має свої особливості.

Заслуговує на увагу такий представник індічних, як Auto Crystal feminized, який крім своїх смакових властивостей, також дуже привабливий зовні. Кущі Стрейна відрізняються невисоким зростом і повністю покриваються шаром великих морозних кристалів.

У період цвітіння рослина покривається щільними бутонами з величезною кількістю густий смоли.


Купити насіння індики поштою

Канабіс Індіка (купівля насіння анонімно) - відмінний варіант для тих, хто ще не вважає себе професіоналом у вирощуванні різних стрейнів. Вибір на сайті Jahseeds дуже великий, тому кожен знайде собі сорт до душі. Доставка насіння індики відбувається в найкоротші терміни по всій Україні післяплатою, так що ризики покупця зводяться до мінімуму. При цьому продаж насіння здійснюється на абсолютно законних підставах, а діяльність магазину - повністю легальна.