Ваш кошик порожній!

Автофемінізоване насіння конопель Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Семена Конопли Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home
Фільтр товару
Цена
грн
Генетика
Найдено:394Показать
Сортувати
Показувати

Фемінізовані Насіння Коноплі

Показано з 1 по 12 із 394 (33 сторінок)

Фемінізовані насіння марихуани: особливості та переваги

Фемінізовані насіння канабісу характеризуються тим, що після дозрівання дають шишки виключно жіночих особин. Плоди відрізняються гарною смолянистих і високими показниками ТГК. Кожен гровер цінує такі зерна, перш за все, через їх врожайності. Рослина придатна для вирощування в умовах Індора і аутдору.

Купити фемінізовані насіння марихуани рекомендується в якості сувеніра або для особистих цілей. Такий презент обов'язково порадує початківця гровера або людини, яка розбирається в особливостях унікальних сортів канабісу.

Переваги фемінізованих насіння канабісу

Ціна такого насіння - вище, ніж у регулярних зерен марихуани. Які ж переваги повністю виправдовують вартість продукту?

  • Якість. Насіння фемінізованої марихуани - гарантія ароматного і смолянистого врожаю. Рослина стійка до зовнішніх чинників і вільно проростає в умовах аутдору, теплиць і гроубокса.
  • Гомогенність. Всі шишки - схожі не тільки за зовнішніми характеристиками, але і по ТГК складу. Відповідно, урожай з кожного куща - однаково хорошої якості.
  • Насіння конопель фемінізовані відрізняються високим і стійким імунітетом. При дотриманні умов вирощування стандартні захворювання не зможуть зіпсувати характеристики врожаю.

Починати своє знайомство з коноплями краще з насіння марихуани фемінізованого. Гарантується висока врожайність і якість плодів. Якщо ви хочете прискорити процес вивчення всіх особливостей рослини, то рекомендується придивитися до автоквітів.

Фемінізовані насіння каннабісу

Фемінізовані насіння конопель: характеристика вирощування

Посівний матеріал, який складається виключно з жіночих особин, - гарантія гарного врожаю. Виведення також супроводжується проростанням чоловічих або гермафродитних особин. Таке відхилення спостерігається при недотриманні умов виведення і згубного впливу зовнішніх факторів. У 97% фемінізована коноплі дає відмінний і смоляний урожай. Як вирощується посівний матеріал:

  • Підтримка вологості грунту. Рослина вимагає постійного поливу, особливо на ранніх стадіях проростання. Посушливий грунт знижує число ТГК і сам кущ стає млявим. Листи марихуани фемінізована відразу показують, чи достатньо вологи в грунті.

Увага: переливи не менше шкідливі, ніж недоливи. Зерно в занадто мокрому грунті швидко загниває і фемка гине. Оптимальний показник вологи - 55%.

  • Фемінізовані насіння канабісу люблять тепло. Максимальна температура для проростання - 27 градусів. Оптимальний режим тепла: 20-22 градуса. Під час вирощування важливо не перегрівати зерна. Занадто висока температура згубно впливає на перші паростки елітного рослини.
  • Якісне насіння канабісу фемінізовані не вимагають великого підживлення. Ідеальний варіант добрива - азот. Він провокує зростання і зміцнює листя. Але не переборщіть, дотримуйтеся золотої середини під час вносити підживлення.
  • Світловий проміжок. Якщо зерно вирощується в закритому грунті, то йому необхідний синій спектр - для вегетативного періоду і червоний - для цвітіння. Виробники посівного матеріалу намагаються дотримуватися такого світлового поєднання, адже воно безпосередньо відбивається на врожайності рослини.
Фемінізовані насіння канабісу в Україні

Як купити фемінізовані насіння канабісу

Придбання зерен конопель в інтернет-магазині JahSeeds здійснюється законно і легально. У банку компанії зібрані кращі європейські та азіатські сорти, які щорічно перемагають на виставках у всьому світі.

Купити насіння фемінізована конопель ви зможете по найкращим умовам:

  • Гарантована відправка якісного товару. Перед транспортуван