Ваш кошик порожній!

Автофемінізоване насіння конопель Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home
Фільтр товару
Цена
грн
Генетика
Найдено:487Показать
Сортувати
Показувати

Автоквiтучi Насiння Коноплi

Показано з 1 по 12 із 487 (41 сторінок)

Автоквітучи насіння конопель в Україні

Автоквітучій канабіс - генетично модифікована рослина, яке має низьку чутливість до тривалості світлового дня. Завдяки впровадженню рудеральними гена, який відповідає за періодичність цвітіння, виведений сорт дає 2-3 врожаю за рік.

Популярність автоквітучіх сортів, насіння коноплі яких в широкому асортименті представлені в нашому інтернет-магазині, стимулює їх авторів до подальшого поліпшення характеристик. Вже сьогодні можна купити насіння автоквітучих сортів конопель, які по врожайності практично не поступаються фотоперіодічность побратимам.

Як з'явилися автоквітучи сорти?

Перші генетичні експерименти над чутливими до світлового режиму сортами канабісу проводилися ще в 70-і роки минулого століття. Але їх результати були сумнівними, оскільки отримані експериментальним шляхом рослини мали низьку стабільністю.

В кінці 90-х відомий іспанський брідер Joint Doctor роздобув унікальні насіння сатівно-рудеральними гібрида Mexican Rudy. Відразу він схрестив їх з Northern Lights №2, а потім з William's Wonder.

На стабілізацію рослин у брідер пішло кілька років, але зусилля того варті, адже незабаром він представив світу перший повноцінний автоцвет Lowryder. Пізніше було отримано оновлений сорт Lowryder №2, який за потужністю і продуктивності значно перевершував попередника.

Сьогодні можно купити будь-які автоцветущіе сорти конопель в інтернет-магазині «JahSeeds». Ми пропонуємо більше 400 варіантів з низькою, середньою, високою врожайністю.

В чому переваги та недоліки автоквітів?

Автоквітучий канабіс володіє рядом унікальних якостей, які не властиві фотоперіодічность рослинам. До їх числа відноситься:

  • Компактність. Присадкуватість дісталася їм у спадок від дикоростучої марихуани, тому вони є відмінним варіантом для вирощування в обмеженому просторі.
  • Стрімкий цикл життя. В Україні можна купити насіння автоквітучого канабісу з життєвим циклом від 50 до 70 днів, який може дати кілька хороших врожаїв.
  • Стійкість. Рослини володіють потужною опірністю до хвороб, цвілі, паразитам, вони не бояться перепадів температур. І все це, завдяки наявності рудеральними генам.

Незважаючи на те, що продаються насіння автоквітучої марихуани недорого і мають багато переваг, є у таких сортів і недоліки. Головний з них - це відносно невисока продуктивність. Вони також мають меншу концентрацію ТГК, ніж фотоперіодічні сорти. Якщо якість врожаю особливо важливо для гровера, то краще не вирощувати автоцвети, а вибрати більш продуктивні сорти.

Де купити автоматичні насіння конопель

Великий вибір посадкового матеріалу представлений в інтернет-магазині «JahSeeds». У нас ви знайдете кращі товари від світових сідбанков, таких як Dinafem Seeds, Green Silk RoadSeeds, Polskie Nasiona, Short Stuff Seedbank і т.д. Наш магазин готовий запропонувати вам цілий ряд переваг співпраці:

  • оригінальні рослини з Іспанії, Голландії;
  • поштучна та оптова реалізація насіння;
  • ретельний контроль якості товарів;
  • демократична цінова політика;
  • цілодобові консультації.

Наш магазин співпрацює з провідними логістичними компаніями України (АвтоЛюкс, Укрпошта, Нова Пошта). Ми виконуємо оперативну доставку в Київ, Харків, Львів, Одесу та інші міста.

Як замовити та купити насіння автоквітучих в Україні

Для оформлення замовлення заповніть бланк на сайті. Оплатити покупки можна післяплатою або переказом на банківську карту. Зверніть увагу при замовленні товарів післяплатою необхідно внести передоплату (не менше 10% від вартості товару). Ми не пропагуємо вирощування канабісу, адже багато сьогодні купують насіння для виготовлення конопляного масла, в якості сувенірів або