Ваш кошик порожній!

Автофемінізоване насіння конопель Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Семена Конопли Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home
Фільтр товару
Цена
грн
Генетика
Найдено:409Показать
Сортувати
Показувати

Автофемінізоване насіння конопель

Показано з 1 по 12 із 409 (35 сторінок)

Де купити автоцветущі фемінізовані насіння канабісу?

Автоцветущая конопля - це гібридний сорт, який отриманий в результаті схрещування фотоперіодічность індика або сатіва з дикоростучих рудералісом. Експерименти над Дичко почали проводитися ще в середині 1970 року, але перші насіння конопель автоцветущего сорти марихуани був виведений тільки на початку XXI століття.

На сучасному ринку можна зустріти багатий вибір фемінізованого насіння автоквітів, які володіють високими якостями в плані стійкості рослини і врожайності. Автофемкі є результатом генетичних модифікацій. Вони підходять для вирощування рослини з виключно жіночим набором хромосом, які відрізняються високим вмістом КБД, ТГК і інших активних компонентів.

Переваги фемінізованих автоцветів

Автоквітучі фемінізовані сорти конопель володіють високим імунітетом. Їм властива невибагливість догляду, яка поєднується з природною стійкістю до несприятливих факторів, паразитам і захворювань. Ці здібності передаються автоувітучім рослинам на генетичному рівні від дикорослих родичів. До переважним якостям заодно можна віднести:

  • невеликий зріст (висота кущів досягає рівня від 30 до 60 см);
  • перехід в фазу цвітіння після досягнення рослиною певного розміру (цвітіння автоквітучіх рослин починається через 2-4 тижні після проростання насіння);
  • висока врожайність (автоквіти дають якісний урожай кілька разів за сезон).
Автоквітучє насіння конопель

На відміну від фотоперіодичних сортів, фемінізовані автоквіти переходять у фазу цвітіння навіть при низькому якості освітлення або повну його відсутність. Використання автоквітучого фемінізованного насіння дозволяє домогтися високої врожайності і отримати плантацію однорідних особин, які відрізняються за габаритами і будовою. З регулярними сортами конопель це зробити вкрай складно, адже їм не притаманні властивості генетичної гомогенності.

ТОП-5 популярних сортів

Купити автоквітучі фемінізовані насіння канабісу можна на легальній основі. Сьогодні їх популярність досягає високого рівня. Існує безліч сортів, про особливості яких можна розповідати нескінченно. Пропонуємо вашій увазі ТОП-5 найбільш затребуваних і цікавих нащадків дички:

  • Crystal METH - автоквітучій сорт канабісу, в якому сконцентровані найкращі якості мексиканської сатіва. Відрізняється швидким ростом, що дозволяє зібрати перший урожай в розмірі 400-600 грам шишок з 1 м2 вже через 7-9 тижнів після проростання насіння.
  • Green Crack - компактна і невибаглива рослина, яке стійко витримує перепади температур. Відрізняється хорошою врожайністю - від 500 до 600 грам на 1 м2.
  • Auto Cream Caramel - автоцвет, який підходить для вирощування в будь-яких умовах. Відрізняється стійкістю до перепадів температур і високою врожайністю (300-400 грам на 1 м2). Життєвий цикл рослини становить 50-65 днів.
  • Auto Ak fem - один з найвидатніших фемінізованих автоцветов в світі. Рослина має високий імунітет і стійкість до зовнішніх чинників. Життєвий цикл становить 55-70 днів, урожайність - 400-500 грам на 1 м2.
  • Stardawg - стрімко зростаючий і невибагливий сорт марихуани, який підходить для вирощування у відкритих і закритих грунтах. Життєвий цикл рослини 8-9 тижнів, врожайність - 400-600 грам на 1 м2.
Фемінізовані автоквітуче насіння марихуани

Фемінізовані автоквітуче насіння марихуани в Україні

Інтернет-магазин Jahseeds пропонує широкий асортимент фемінізованого насіння марихуани. Автофемки призначені для вирощування жіночих плодоносних рослин, які відрізняються завидною врожайністю. На сторінках ресурсу можна недорого купити автоквітучі фемінізоване насіння конопель з доставкою поштою.