Ваш кошик порожній!

Автофемінізоване насіння конопель Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Семена Конопли Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Фільтр товару
Цена
грн
Генетика
Найдено:166Показать
Сортувати
Показувати

Насіння Коноплі Для Вулиці

Показано з 1 по 12 із 192 (16 сторінок)

Насіння коноплі для відкритого грунту

Outdoor або відкритий грунт - популярний спосіб культивації канабісу, який на відміну від закритого вирощування в теплиці або гроубокса дозволяє отримати більш потужний урожай. Але перш ніж приступати до культивації, потрібно придбати посівний матеріал. У нас на сайті можна купити насіння конопель для відкритого грунту за низькою ціною. Ми виконуємо оперативну доставку по Україні зі збереженням конфіденційності клієнтів.

Переваги та недоліки аутдору

Вуличний метод на відміну від Індора дозволяє повністю відтворити природні умови вирощування канабісу. Гроверу досить лише періодично поливати кущі, а все інше - зробить природа. Природний мікроклімат забезпечить швидке проростання зерняток, допоможе їм повністю реалізувати свій потенціал зростання.

Вирощування конопель в режимі аутдор підходить новачкам, яким незнайомі поняття «светоперіод», «світловий спектр» та ін. Природний клімат повністю забезпечує рослину світловий енергією в достатній кількості, тому цикли вегетації і цвітіння не порушуються. У приміщенні складно контролювати фотоперіод, особливо якщо не знати всі тонкощі цього процесу. Найменше відхилення від заданої схеми може привести до повної втрати врожаю, а в природних умовах цього не станеться.

Але є деякі недоліки методу, які можуть ускладнити культивацію канабісу:

  • Хвороби, паразити та ін. На вулиці кущі більше схильні до впливу негативних факторів. Тому щоб вони не «хворіли», потрібно вибирати насіння канабісу для відкритого грунту з хорошим імунітетом.
  • Примхи природи. Далеко не завжди садити кущі на вулиці раціонально. Особливо якщо йдеться про регіони, де переважає похмура погода. Дефіцит сонячної енергії може знищити навіть самі елітне насіння з Ямайки або Голландії.
  • Зайву увагу. Вирощування канабісу - це незаконна діяльність, яка може загрожувати штрафом і навіть позбавленням волі на певний строк. Аромат, який виходить від кущів, може привернути увагу пильних сусідів.
  • Помилки при виборі насіння конопель для аутдор вирощування. Outdoor висуває певні вимоги до посівного матеріалу. Насіння повинні мати не тільки хороший імунітет, але і бути адаптовані до кліматичних умов місцевості.
  • При outdoor вирощуванні канабісу потрібно вчасно відправити посівний матеріал в грунт. Пізня висадка може привести до повної втрати врожаю через те, що до настання холодів насіння не встигли перейти зі стадії вегетації до цвітіння.
  • Пророщувати насіння потрібно в приміщенні. Коли кущик зміцніє, його можна переносити на вулицю. Але пам'ятайте, що він дуже потребує особливого догляду в перший час, адже висадка в грунт - це великий стрес для рослини.

Як вибрати насіння для outdoor?

Купити насіння марихуани для відкритого грунту можна в онлайн-магазині з доставкою. Але їх необхідно ретельно підбирати, вивчаючи всі його тонкощі і нюанси вирощування. При виборі потрібно звернути увагу на такі моменти:

  • Імунітет насіння. Для аутдору підходить посівний матеріал з сильним природним імунітетом, який здатний протистояти паразитам, цвілі, грибків. Аутдорние насіння менш вибагливі до ґрунту, стійкі до перепадів температур. У нашому магазині можна придбати продукцію, яка призначена для вирощування в суворих природних умовах. У нас можна купити насіння марихуани для відкритого грунту в Україні з Іспанії, Голландії, а також інших країн світу.
  • Параметри кущів. Зазвичай на упаковці є інформація про розміри рослини (ширина, висота). При виборі слід враховувати ці параметри, щоб підібрати канабіс під конкретні умови грунту і зробити так, щоб ніхто не помітив кущики.
  • Фотоперіод. Культивація конопель на вулиці повністю залежить від кліматичних умов (тривалість світлового дня). При грамотному розрахунку можна отримати урожай не один раз за рік. Щоб не хвилюватися про своєчасне переході рослини до цвітіння, можна посадити автоцветущіе насіння.

Багатьом гровером-новачкам складно зрозуміти, навіщо потрібні насіння конопель для відкритого грунту, адже індорное вирощування пов'язане з меншими ризиками. Однак досвідчені представники цієї сфери можуть відповісти, що саме outdoor дає можливість вивчити характеристики сорту, його поведінку в природних умовах. Аутдорное вирощування має багато недоліків, але багато хто воліє саме цей оригінальний і цікавий спосіб культивації.