Ваш кошик порожній!

Автофемінізоване насіння конопель Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Семена Конопли Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Фільтр товару
Цена
грн
Тип сорту
Генетика
Врожай
Висота рослини
Найдено:307Показать
Сортувати
Показувати

Для Новачків

Показано з 1 по 12 із 310 (26 сторінок)

Насіння коноплі для початківців

Початківці-гровери незмінно стикаються з проблемою вибору, оскільки сьогодні існує величезна різноманітність сортів канабісу, які розрізняються умовами вирощування, змістом ТГК, продуктивністю, смаком і запахом.

Насіння марихуани для початківців зазвичай відрізняються високим ступенем витривалості, добре ростуть як в умовах недостатнього поливу, так і в умовах надмірного поливу.


Насіння канабісу (конопель) для початківців

Новачки в вирощуванні стрейна мають мінімальну кількість досвіду, тому оптимальним варіантом буде покупка спеціального насіння, відмінними особливостями яких є стійкість до розвитку різних хвороб, грибка і цвілі.

Інтернет-магазин Jahseeds надає насіння конопель для новачків у великій кількості, серед яких можна знайти і автоцвети, і фотоперіодічность сорти, а також фемінізовані або регулярні насіння конопель. У всіх цих різновидів є велика різниця для початківців - ціна, завдяки чому новачки можуть спробувати себе в гроувінгу за умови незначних витрат.

Для того щоб зусилля гровера були зведені до мінімуму, більш доцільно купити насіння автоцвета для новачків, при цьому вони повинні бути фемінізованими. При такому посадковому матеріалі Ви отримаєте виключно жіночі особини, яким не потрібно створення штучної зміни ночі і дня, так як автоцвети самостійно визначають потрібний період для цвітіння.


Купити насіння марихуани для новачків

Все насіння канабісу в магазині Jahseeds відрізняються високим ступенем схожості, що гарантується за рахунок проходження кожним сортом декількох ступенів контролю якості. У категорії «насіння конопель для початківців» представлені сорти, які представляють собою посівний матеріал з абсолютною невибагливістю до умов вирощування.


Широкий вибір дає можливість придбати насіння за низькою вартістю.

Магазин відправляє насіння канабісу для новачків післяплатою в будь-яке місто України (Київ, Одеса, Тернопіль і т.д.). Jahseeds здійснює продаж насіння конопель абсолютно законно, а якість пропонованої продукції залишається при цьому на найвищому рівні.