Ваш кошик порожній!

Автофемінізоване насіння конопель Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home
Фільтр товару
Цена
грн
Генетика
Найдено:378Показать
Сортувати
Показувати

Фотоперiодне насiння коноплi

Показано з 1 по 12 із 378 (32 сторінок)

Фотоперіодіичні насіння канабісу

Фотоперіодичні насіння канабісу підходять для вирощування в умовах закритого і відкритого грунту. Головна особливість рослин полягає в прямій залежності від світлового режиму. Перші зав'язі марихуани з'являються тільки через кілька днів після переведення світлового режиму в рівнодення (12 годин дня, 12 годин ніч). При недотриманні умов освітленості рослина не здатна перейти на стадію цвітіння, що поступово призводить до його загибелі. Регулярні насіння марихуани також вимогливі до сусідів по вирощуванню. Фотоперіодичні рослини не уживаються з автоквітучіми, тому за умови вирощування на одній плантації регулярні насіння не дадуть врожаю.

Гендерні особливості регулярного насіння

З фотоперіодичного насіння виростають жіночі та чоловічі рослини, причому їх співвідношення приблизно рівне. Можливість зростання тієї чи іншої особини закладена генетично, але дотримання певних умов дозволяє збільшити шанси отримання рослини з жіночим набором хромосом. Для підвищення ймовірності зростання жіночого плодоносному рослини необхідно зволожувати грунт і удобрювати її азотними складами, дотримуватися температурного режиму і використовувати лампи синім спектром для дотримання світлового режиму.

Насіння коноплі не розрізняються по гендерним ознакам, але при вирощуванні фотоперіодичної рослини є можливість фемінізованих їх до моменту цвітіння. У листі рослин міститься однакова кількість активних речовин, але більшу цінність представляють неопиленние шишки жіночих особин. Видалення з плантації особин з чоловічим набором хромосом дозволяє запобігти запилення жіночих рослин, отримати хороший по чисельності і якості урожай.

Регулярні сорти коноплі

Переваги Фотоперіодичні насіння канабісу

Регулярні сорти конопель в Україні користуються популярністю, адже вони підходять для вирощування в будь-яких умовах. Фотоперіодичні насіння мають цілий ряд переважних якостей:

 • підвищений вміст активних речовин;
 • природний імунітет до хвороб і шкідників;
 • стійкість до зовнішніх чинників і перепадів температур;
 • висока врожайність.

Фотоперіодичні сорти конопель

Фотоперіодичні сорти дарують можливість фемінізованих рослини з метою підвищення якості врожаю. Крім того, вони дозволяють легко управляти врожайністю. За допомогою зміни світлового режиму можна самостійно регулювати розміри рослин і врожайність. Маніпулювання світловим режимом дозволяє отримати до 3 повноцінних врожаїв протягом календарного року.

Найпопулярніші Фотоперіодичні сорти канабісу

Незважаючи на високу затребуваність автоквітів, Фотоперіодичному насінню коноплі протягом багатьох років вдається зберігати свою популярність. Купити регулярні сорти марихуани можна на сайті магазину «Jah Seeds». Найпопулярнішими сьогодні залишаються такі регулярні сорти:

 • Satori - відрізняється високою продуктивністю і стійкістю, кущ досягає висоти близько 120 см. Період цвітіння 60-70 днів, урожайність від 500 до 600 грам з 1 м2.
 • Lowryder - гібридний сорт, отриманий шляхом схрещування мексиканського рудераліса з сортами William's Wonder і Northern Lights No. 2. Період цвітіння становить від 6 до 8 тижнів, врожайність 350-400 грам з 1 м2.
 • New York Diesel - гібридний сорт, отриманий на основі сатіва Sour Diesel, афганської та гавайської індика. Компактні рослини володіють високим імунітетом. Період цвітіння становить 10 тижнів, врожайність середня - до 450 грам з 1 м2.
 • Ultra Skunk - геном рослини включає в себе 60% індика і 40% сативи. Сорт відрізняється високою врожайністю, яка становить 500-650 грам на 1 м2. Період цвітіння 8-9 тижнів.
 • Lemon Kush - Фотоперіодичні рослина з потужною генетикою, яке засноване на генах знаменитих сортів Lemon Joy і Master Kush. Період цвітіння 8-9 тижнів, врожайність від 450 до 550 грам з 1м2.
 • Hindu Kush - гармонійно поєднує в собі кращі якості пакистанської, афганської та гімалайської індика. Період цвітіння близько 40-50 днів, урожайність 400-600 грам на 1 м2.
 • Purple Kush - гібридний сорт, заснований переважно на генах сатива, який отримано в ході схрещування Purple Afghani і Hindu Kush. Період цвітіння становить 8-9 тижнів, врожайність 500 грам з 1 м2.
 • Early Durban - генетично модифікований сорт, який отримано шляхом з'єднання сортів Skunk # 1 і Durban Poison. Відрізняється завидною врожайністю - 600-800 грам з 1м2. Період цвітіння до 8 тижнів.

Фотоперіодичні насіння конопель купити в Україні

В інтернет-магазині «JahSeeds» можна замовити фотоперіодичні насіння марихуани з доставкою по Україні. Популярний ресурс пропонує недорого купити регулярні насіння конопель з доставкою поштою в будь-яке місто країни. У колекції магазину зібрані кращі регулярні сорти, які підходять для вирощування в будь-яких умовах.