Ваш кошик порожній!

Автофемінізоване насіння конопель Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Семена Конопли Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Фільтр товару
Цена
грн
Тип сорту
Генетика
Врожай
Висота рослини
Найдено:331Показать
Сортувати
Показувати

Врожайні Сорти Коноплі

Показано з 1 по 12 із 338 (29 сторінок)

Насіння конопель найурожайніших сортів

Незалежно від того, з якою метою досвідчений гровер або новачок в гроувінгу купує насіння марихуани, великий урожай з кожного куща - це винагорода за працю і старання. Самі врожайні сорти марихуани характеризуються появою при дозріванні потужних шишок у великій кількості з високим рівнем ТГК і КБД, завдяки чому навіть після сушки шишки зберігають свої властивості і аромат.

Деякі різновиди канабісу можна вирощувати виключно у відкритому грунті. Перш за все, це стосується різних сортів сативи, оскільки її представники часто мають зріст близько 2 і більше метрів. Інші можна ростити в приміщеннях. Сорти індики і гібриди конопель з генами рудераліса будуть ідеальними домашніми жителями через свої компактні розміри.

Врожайні сорти марихуани при вирощуванні в приміщенні вимагають створення спеціальних умов, для чого можна використовувати термометр, лампа освітлення, повітряний фільтр, датчик вологості повітря, вентиляція.

У відкритому грунті можна вирощувати практично будь-які сорти, але при підборі важливо враховувати особливості клімату, правильно оцінювати свої можливості і т.д.

Самі врожайні сорти конопель

Правила гроувінга допомагають збільшити продуктивність растишки, але при всьому бажанні коноплярів не вийде перевищити позначку врожайності, яка заявлена виробником, так як в більшій мірі кількість шишок з одного куща залежить від генетики рослини.

У розділі каталогу "Урожайні сорти" представлена величезна кількість насіння марихуани різних видів. Вирощування врожайних стрейнів має такі переваги:

  • збір величезної кількості шишок з невеликої площі;
  • отримання великого врожаю не вимагає великих витрат і зусиль;
  • навіть при найгіршому розкладі (неможливість забезпечити правильні умови, що може бути характерно для способу вирощування аутдор і пов'язане з погодними умовами, наприклад, непередбачені заморозки) можна отримати пристойний урожай.

Сама врожайна індика і сатіва абсолютно різні поняття, тому що у першого різновиду канабісу висока продуктивність забезпечується щільним розташуванням шишок, а для сативи - її власними розмірами.

У багатьох сортів, представлених на сайті інтернет-магазину Jahseeds, є високі показники продуктивності, але більш високі врожаї як в закритому, так і у відкритому грунті дають насіння врожайних автоквітів.

Врожайні автоцветущіе сорти

Одним з найвідоміших є гібрид Auto Big bang, ефект якого розкривається в назві сорту: вибух у свідомості, а потім тиха умиротворення. Зріст стрейна становить близько 100 см, але при таких досить скромних розмірах продуктивність нерідко досягає 900г / м². Вирощувати Auto Big bang можна в будь-яких умовах, але температура не повинна бути нижче 10ºС.

Не самий урожайний автоцвет, але теж заслуговує на увагу Auto AK-47. Даний сорт був виведений дуже недавно (на початку 2010-х рр.), Але відразу завоював любов коноплярів. Растишка розвивається стрімко, а висота дорослої рослини становить 85-130см. Цей стрейн характеризується сильним імунітетом, за рахунок чого його можна ростити як індор, так і аутдор. У період цвітіння кущ має приємний запах прянощів. А урожай з 1м може варіюватися від 300 до 500 грамів в залежності від догляду за растишкою.

Насіння врожайної сативи

З огляду на те, що 100% сатива вирощується переважно у відкритому грунті через її великого зростання, врожай такого канабісу дійсно вражає.

Переможцем в категорії "врожайні сорти сатіва" можна вважати Super Silver Haze. Цей cтрейн порадує свого власника значним харвестом до 1500 грамів з однієї рослини (якщо рослина культивується аутдор). При вирощуванні в гроубоксі врожайність буде трохи менше.

Ще одним сортом, який рекомендується вирощувати в outdoor, є Satori. Висота куща при сприятливих умовах зростання може досягати 4 м, а продуктивність становитиме 1400 грамів шишок з кожної рослини.

Насіння врожайною індики

Одним з найбільш високопродуктивних сортів індика вважається Critical Kush, який також володіє стійким імунітетом. Урожайність цієї растишки іноді навіть перевищує 700г / м².

Самі врожайні сорти індика представлені також ще одним рекордсменом - Passion # 1 з продуктивністю понад 750г / м² щільних шишок з великою кількістю смоли. Крім великого врожаю, сорт порадує гровера невибагливістю до умов утримання і приємним ароматом.

Купити насіння врожайних сортів конопель

Розділ "Урожайні сорти" призначений для тих гроверів, які цінують свій час і не хочуть витрачати його даремно, тому що насіння врожайних сортів при правильному догляді перетворяться в рясний урожай ароматних суцвіть. Практично кожен сорт представлений в двох варіантах: регулярні і фемінізовані насіння, причому останні характеризуються більш високою ціною, так як з них з практично 100% -ної гарантією виростуть жіночі рослини, які і порадують коноплярів великим харвестом.

Купити насіння врожайних автоквітучих сортів канабісу поштою, а також насіння врожайних сатив і індики можна післяплатою з доставкою в будь-який регіон України. Хоч продаж насіння марихуани в магазині Jahseeds здійснюється на повністю законних підставах, компанія гарантує можливість купити насіння конопель абсолютно анонімно.