Ваш кошик порожній!

Автофемінізоване насіння конопель Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Семена Конопли Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home
Фільтр товару
Цена
грн
Генетика
КБД
Найдено:457Показать
Сортувати
Показувати

Насіння Коноплі Для Приміщення

Показано з 1 по 12 із 457 (39 сторінок)

Насіння коноплі для закритого вирощування

Спори з приводу кращого способу вирощування канабісу не вщухають у світі гровінга вже не один десяток років. Комусь подобається культивувати рослини в outdoor, надаючи природі можливість створити для них природний мікроклімат. Але деякі гровер воліють повністю контролювати показники вологості, світлового режиму, температури. На нашому сайті можна замовити насіння конопель для приміщення в Україні з оперативною доставкою. У нас тільки кращі сорти з Голландії, Іспанії та інших країн світу.

Особливості закритого вирощування канабісу

По-перше, культивування кущів в Індорі дозволяє повністю приховати плантацію від сторонніх очей. Крім того, серед переваг цього методу можна виділити:

  • Компактність плантації. Культивування канабісу в гідропоніці або горщиках не вимагає великого простору. Зазвичай обладнання для закритого вирощування займає небагато місця, причому його можна розмістити в будь-якому зручному місці.
  • Висока продуктивність. Хороше насіння конопель для домашнього вирощування можуть плодоносити до декількох раз за рік. При цьому якість «закритого» врожаю не поступається властивостям кущів, вирощених в аутдорі.
  • Максимальна безпека для рослин. Закритий грунт дозволяє захистити кущі від негативного впливу (паразитів, цвілі, грибка та ін.).
  • Тотальний контроль. Гровер може повністю контролювати умови зростання насіння, оперативно реагувати на зміни показників рослини.

Але indoor вимагає певних вкладень, оскільки для підтримки оптимального мікроклімату потрібне спеціальне обладнання (освітлення, вентиляція та ін.).

Нюанси, які потрібно враховувати при вирощуванні марихуани в квартирі

Закритий спосіб дозволяє вирощувати канабіс, як в грунті, так і в гідропоніці (спеціальний рідкий субстрат). Гідропоніка набагато продуктивніше, але вимагає від гровера певних знань і навичок. Тому новачкам краще починати з грунтового варіанти indoor, який дає можливість отримати урожай з приємним ароматом і насиченим смаком.

При виборі закритого способу культивації канабісу важливо пам'ятати про те, що рослина має специфічний запах. Зберегти конфіденційність можна тільки при використанні системи вентиляції (витяжка з вугільним фільтром), яку можна купити в нашому магазині разом з якісним насінням канабісу для вирощування Індор.

При культивації в закритому грунті важливо дотримуватися температурного режиму. Оптимальний показник для повноцінного розвитку марихуани - 21-26 ° С. Висока або низька температура може вплинути на життєвий цикл рослини.

Для Індора підходять як автоквітучі, так і фотоперіодічность сорти. Але між ними є деякі відмінності. Автоквіти мають короткий життєвий цикл, дають менше врожаю, але при цьому вони самі контролюють перехід від вегетації до цвітіння. Під час висадки фотоперіодічность насіння важливо контролювати світловий режим, інакше цвітіння не настане. Але такі сорти при правильному догляді дають дуже значний і якісний урожай.

Як купити насіння конопель для домашнього вирощування?

Щоб замовити посівний матеріал в нашому магазині, оформите заявку на сайті. Ми гарантуємо, що доставка буде виконана оперативно. Ми забезпечуємо повну конфіденційність і відправляємо посилки без розпізнавальних знаків, тому про вміст ніхто сторонній не зможе дізнатися.