Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Euforia

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

селекция Skunk

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Збір врожаю:

Кінець жовтня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Euforia - це справжній подарунок небес всім каннабісовим. Невибагливий високоврожайний гібрид лояльно ставиться до помилок культивації і не звертає уваги на температурні коливання, підвищену вологість, атаки шкідників і епідемії інфекційних захворювань. Euforia - це яскравий приклад не тільки привабливих зовнішніх даних, але і відмінних комерційних якостей: гібрид демонструє справжні чудеса врожайності, дивує стрімким зростанням і здатністю продукувати океан високоякісної смоли.

походження
Незважаючи на те, що Euforia створювався для індорного вирощування, його сходи можуть порадувати багатим урожаєм і при культивуванні на відкритих ґрунтах в тепле середземноморське кліматі. Культура була виведена в 1996 році, вона на 90% складається з сатівних генів. Завдяки витонченій структурі сходів її кущі мають високу світлопроникністю, що забезпечує повноцінне формування плодів навіть на нижніх гілках. Регулярні насіння конопель сорту Euforia були виведені в рамках програми по створенню сканкових культур.

медичне застосування
Високі медичні здатності Euforia по достоїнству оцінили навіть представники академічної медицини, що зробило його засобом номер один при лікуванні афективних розладів, що супроводжуються хронічним зниженням життєвого тонусу. Гібрид також допомагає стабілізувати стан хворих, які страждають на анорексію, аутизмом і депресією.

ВІДГУКИ
1

Domin

Euforia

по эффекту пока хз,,а вот проросли семки просто жесть с черезвычайной скоростью и доставка быстая

13.01.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.