Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Magic Bud

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

Indica / Sativa Genetics

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 550 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Ягоди, Квітковий, Солодкий

Эфект:

Для роботи, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Magic Bud - це волелюбний посадковий матеріал, який при індорной культивації потребують забезпечення достатньої кількості вільного простору. Під час висадки насіння необхідно подбати про те, щоб сходи знаходилися на деякій відстані один від одного, так як тісне сусідство не дозволить їм нормально сформуватися. Гібрид не боїться атак шкідників, байдужий до епідемій захворювань, його також не лякає недостатнє або надмірне введення добрив. Витончені аристократичні кущі Magic Bud радують важкими, переповненими ароматної смолою суцвіттями.

походження
Історія створення Magic Bud почалася з виведення відомого високоурожайного гібрида Victory, який був створений шляхом злиття генів Skunk і Viking. Регулярні насіння конопель сорту Magic Bud були створені в процесі копіткої селекції, шляхом схрещування і відбору найперспективніших рослин. Новий сорт порадував фахівців компактними розмірами, стабільними сходами і швидкими темпами розвитку.

медичне застосування
Фахівці дуже часто використовують Magic Bud для купірування нападів болів різного генезу. Також культура допоможе швидко зняти м'язовий спазм, заспокоїти напад паніки і гніву, подарувати довгоочікуване розслаблення і повернути здоровий сон.
ВІДГУКИ
1

Толя

Magic Bud

Фемки пришли!Думал кидняк за предоплату!+ бонус жесть!!!

07.01.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.