Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Bubble Gum Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Артикул: 5643

Фасовка:

Кількість упаковок:

731.00грн

Виробник:

Green Silk Road Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Europe Indica Collection

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 550 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Для медитації, Для відпочинку, Для сну

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель сорту Bubble Gum мають відмінну генетикою, що дозволяє їм радувати коноплярів дружними гомогенними сходами. Рослини мають компактні розміри і навряд чи здивують вас підвищеної кущуватістю. Сильні і витривалі, вони лояльно ставляться до погрішностей культивації і байдужі до нестачі простору. В цілому сорт Bubble Gum абсолютно невибагливий, однак на самому початку періоду вегетації його рослини потребують підвищеної уваги, так як в цей час вони ще не увібрала в силу і абсолютно беззахисні перед зовнішнім світом.

походження

Рекордна продуктивність рослин сорту Bubble Gum привертає гроверів не менше, аніж його розкішний аромат. Фемінізовані насіння конопель сорту Bubble Gum родом з США, але при цьому їх характеристики довели до ідеалу голландські брідери. Завдяки копіткій праці селекціонерів з Нідерландів чудовий аромат гібрида було стабілізовано, а його сходи придбали високу ступінь гомогенності.

Смак і ефект

Кожен поважаючий себе растаман, якщо не пробував, то хоча б чув про такий сорт, як Bubble Gum. Це єдиний в своєму роді сорт марихуани, аналогів якому немає у всьому світі. Його аромат дуже схожий на запах знаменитої жувальної гумки Бубль Гум. Не менш вражаючим, ніж аромат, є і потужний ефект гібрида: швидкий і стрімкий, він дарує душі і тіла неймовірно потужний приплив енергії, який з плином часу змінюється глибоким релаксом.

медичне застосування

Широкий спектр медичного впливу Bubble Gum легко пояснюється наявністю в складі культури індічних і сатівних генів, що дозволяє використовувати його плоди для купірування нападів нудоти, болів і м'язових спазмів. Стрейн успішно застосовується для лікування всіх форм безсоння, ретроградної амнезії, неврозів і психосоматичних патологій.

особливості вирощування

Безпроблемні фемінізовані насіння конопель сорту Bubble Gum подарують вам приємний і простий Гров. Домінування в складі культури індічних генів забезпечило їй короткий цвітіння, некапризну характер і відмінну стійкість до стресів. Навіть якщо ви зовсім недавно почали займатися вирощуванням марихуани, то при культивації цього сорту можете очікувати щедрого врожаю.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.