Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home
Фільтр товару
Ціна
грн
Виробники
Найдено:10Показать
Сортувати
Показувати

Добрива Для Коноплі

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Підживлення марихуани: яке вибрати добриво для конопель

Марихуана, яка вирощується в аутдорі, отримує достатню дозу денного світла, а обсягу грунту вистачає для розвитку кореневої системи. В умовах Індора все набагато гірше: рослина скуто простором горщика і роботою світлових ламп. Що вже говорити про поживні властивості грунту.

Добриво для насіння конопель - природні поживні добавки, купити які необхідно для нормального розвитку насіння після занурення в грунт. Досвідчені гровер знають, що якість плодів на 10% залежить від генетики і на 90% - від умов культивації. JahSeeds пропонує в своєму каталозі добрива для росту конопель. Підживлення насичує рослина мікроелементами, які необхідні для повноцінного росту і розвитку куща.


Добрива для каннабісу: різновиди

Вибір допоміжних речовин - великий. Підживлення для канабісу, в цілому, розподіляється на дві групи:

  • Синтетична (мінеральна).
  • Органічна.

Крім цих, у багатьох країнах широко застосовуються спеціальні добавки для отримання хорошого врожаю і активного цвітіння. Їх використання не заборонено в Голландії, США та інших державах, де вирощування - легально. Спеціалізоване добриво для марихуани, в свою чергу, представлено також в двох класах:

  • Для гідропоніческіх систем.
  • Орієнтовані на аутдор і індаур.

Концентрація вітамінних речовин дозволяє прискорити зростання і зробити процес вирощування максимально насиченим.

Як обірати добрива для цвітіння коноплі?

Найоптимальніший варіант - спеціалізована підгодівля. Концентрація добавок підходить для насіння, виступаючи відмінним стимулятором росту. Стандартні добрива спрямовані на базові культури, які вирощуються в закритому просторі: квіти, кімнатні томати, огірки або зелень. Чекати від них гарного результату - недоцільно. Максимум - земля стане м'якше.

Купити добрива для конопель рекомендується тим, хто тільки освоює гроверское справу. Якщо ви не можете самостійно визначити азотний недолік, то краще зупинитися на добавці з уже готовою дозуванням і повним набором мікроелементів.

  • Рада селекціонерів: дефіцит і передозування поживних речовин - однаково шкідливі для рослини. Готові добрива для марихуани в період цвітіння - оптимальне рішення.

Дотримуйтеся правил годування в точності, як вказав виробник. Так рослина швидко перейде на новий етап розвитку, тому що буде отримувати необхідні мікроелементи.


Мінеральні VS Органічні добавки

Підживлення конопель - тільки одна складова правильного вирощування. На підсумковий результат впливає ще й майстерність гровера, його пізнання і умови культивації. Нюанси, які потрібно знати під час підбору додаткового харчування насінню:

  • Мінеральні добрива для марихуани купити рекомендується для прискорення процесу зростання і отримання важких смолянистих шишок.
  • Органічні надають листю певний присмак. До того ж, натуральну підгодівлю не потрібно вимивати з ґрунту. У разі поганої промивки ґрунту після синтетики шишки придбають різкий присмак і дивний запах.
  • Мінеральні добавки потрібно акуратно використовувати, так як вони легко викликають передозування.
  • Органіка - повільно засвоюється, тому гров розтягнеться.

Всі поживні речовини необхідно поєднувати з водою, pH якої не надто високий. Обов'язково використовуйте pH-метр.

Як купити підкормку для марихуани

Вирощування в Україні - заборонено законом, тому придбання продукції повинно носити виключно ознайомчий або інформаційний характер. JahSeeds в своєму каталозі зібрав добрива для насіння коноплі , замовити які ви зможете в онлайн-режимі. В асортименті - оригінал товару, закуплений у виробника. Рослинна добавка в допустимій кількості активно застосовується садівниками для підгодівлі кімнатних квітів.

Добрива для марихуани післяплатою відправляються поштою. Доставка доступна по всіх містах України. Вартість продукту - низька, так як ціна виставлена виробником. Відгуки клієнтів магазину підтверджують якість підгодівлі і її позитивний вплив на рослину.