Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Jack Herer

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

Haze * Red Skunk

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 800 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Jack Herer не відрізняються примхливим характером завдяки здатності виживати в будь-яких умовах, обумовленої унікальними адаптаційними якостями. Гібрид не володіє будь-якими пристрастями щодо добрив та з вдячністю з'їсть все, що йому запропонують. Регулярна підгодівля кущів позитивно відіб'ється на якості і розмірі бутонів. Незважаючи на те, що Jack Herer спеціально створений для індорной культивації, гібрид і при вирощуванні на відкритих ґрунтах подарує знатний урожай.

походження
Склад Jack Herer є чудовий генетичний коктейль з індічних і сатівних генів. Для створення сорту фахівці використовували такі прекрасні сорти, як Northern Lights # 5, Haze і Skunk # 1. Регулярні насіння конопель сорту Jack Herer - це чудовий Індик-домінантний гібрид, який отримав від предків потужне Психоделічне вплив, а також унікальну стійкість до несприятливого впливу навколишнього середовища.

медичне застосування
Jack Herer захистить від головного болю, зніме м'язовий спазм і заспокоїть хвору нервову систему. Гібрид дуже часто застосовується для лікування психічних розладів, що супроводжуються хронічним зниженням настрою, занепадом сил і депресією. Також регулярний прийом культури дозволить значно знизити прояви спастичності кінцівок у хворих розсіяному склерозом, що сприятиме поліпшенню якості їх життя і зниження прояви захворювання.
ВІДГУКИ
1

вики

Jack Herer

Аларм ребята! Я счастлив...пророст пошел!!

05.02.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.