Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home
Фільтр товару
Ціна
грн
Генетика
КБД
Найдено:162Показать
Сортувати
Показувати

Низькорослі Сорти

Показано з 1 по 12 із 162 (14 сторінок)

Низькорослі сорти конопель

Дуже популярними сортами серед коноплярів є сорти марихуани невисокого зросту. Низькоросла коноплі вважається ідеальним посадковим матеріалом, оскільки вирощування таких сортів можливо в будь-якому зручному місці, завдяки чому можна зробити таке захоплення гровера абсолютно невідомим для оточуючих.

Незважаючи на низький зріст (рідкісні сорти досягають висоти в 1 метр), карликові сорти конопель часто характеризуються щедрою врожайністю.

Низькорослі сорти індики

Серед найнижчих сортів індики зустрічаються дійсно карликові рослини, висота яких може досягати 50см. Вирощувати такі рослини можна будь-яким способом, і аутдор, і індор. До особливостей всіх низькорослих сортів відноситься невибагливість, нетривалий життєвий цикл, завдяки чому їх можна успішно вирощувати навіть в неідеальних умовах.

До найпотужнішим низькорослим сорту індики відноситься Shiva Skunk Feminised від Sensi Seeds. Це сканковий сорт, генотип якого зумовлює утворення масивних шишок, причому набір основної маси для цього сорту відбувається на останні дні цвітіння.

Низькорослі сорти сатіви

Насіння карликової марихуани, наявні в каталозі, відповідають всім характеристикам свого сорту і регулярно проходять тестування на схожість.

Крім індика, на сайті в розділі самих карликових рослин також представлені деякі сорти сатіва. Гідним варіантом для покупки стане низькорослий автоцвет AUTO FULL AMNESIA від Polskie Nasiona, який відрізняється досить високим ТГК- змістом. Цей сорт можна вважати самої крихітної сатіва, оскільки висота рослини рідко перевищує 150см. Дозрівання Стрейна супроводжується формуванням кам'яних шишок невеликого розміру у величезній кількості з лимонним ароматом, усередині яких тягуча медова смола.

Купити низькорослі сорти марихуани

У каталозі представлено насіння конопель, які виростають в невеликі кущики, щедро обліплені щільними смолистими шишками, і головним достоїнством яких є якість. Купити насіння марихуани можна абсолютно легально з доставкою післяплатою в Київ та інші міста України.