Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Critical+ Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

236.50грн

Виробник:

Spanna Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Skunk x Bigbud

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 200 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Поступливий характер, толерантне ставлення до помилок культивації, приємний і простий Гров забезпечили Critical + Feminised широку популярність серед гроверів. Стрейн невибагливий, але якщо створити для нього оптимальні умови життя і забезпечити кущах достатню кількість вільного простору, велика кількість світла і хороший полив, то в кінці сезону утворюється приємний бонус у вигляді 600 грамів якісного врожаю з метра квадратного.

Сорт має шикарною генетикою: він був отриманий шляхом схрещування володаря оригінальної зовнішності Big Bud і чарівного Skunk, що забезпечило кущах не тільки привабливу зовнішність, але і інтенсивні темпи розвитку, а також рекордну продуктивність. Кущі мають типової сатівной структурою, що дозволяє проникати світлу навіть до бутонам на нижніх гілках, що, звичайно ж, позитивно відбивається на врожайності гібрида. Всього 55 днів (рівно стільки триває період цвітіння) буде потрібно культурі, щоб вона покрилася щільним килимом пишних ароматних суцвіть.

Шишки Стрейна виділяють класичний сканковий аромат. Яскравий, позитивний і тонізуючий ефект здатний стати улюбленим з першого знайомства.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.