Ваш кошик порожній!

Автофемінізоване насіння конопель Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Семена Конопли Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Фільтр товару
Цена
грн
Тип сорту
Генетика
КБД
Врожай
Висота рослини
Найдено:273Показать
Сортувати
Показувати

Потужні Сорти Коноплі

Показано з 1 по 12 із 277 (24 сторінок)

Потужні сорти конопель

Вирощування канабісу є серйозним і довгостроковим підприємством, яке вимагає величезної кількості уваги. Багатьох гроверів цікавлять виключно найпотужніші сорти конопель. Якщо запитати у досвідчених товаришів, набагато більше значення має харчування, освітлення, циркуляція повітря і сушка згідно з усіма правилами, ніж рівень ТГК, заявлений виробником.

При недотриманні хоча б одного із зазначених пунктів Ви не зможете розкрити потенціал будь-якої рослини, навіть з високим рівнем ТГК стрейна. Однак існують і найпотужніші сорти марихуани, кожен з яких має свої переваги.

Насіння каннабису на сайті магазина представлені величезною кількістю сортів, які відрізняються між собою виробленим ефектом і ступенем його прояву.

Канабіс: потужні сорти

Популярність сильних сортів ніколи не піде на спад, тому кожна новинка викликає великий інтерес серед досвідчених гроверів і бажаючих випробувати нові відчуття. "Сила" потужних сортів пояснюється наявністю такої речовини, як каннабіноїди, який є психоактивних речовиною, що впливає на організм людини.

Найбільш активним з присутніх в марихуані речовин вважається тетрагідроканнабінол (ТГК), концентрація якого досягає максимальних показників в період цвітіння.

Вплив того чи іншого сорту на розум і тіло людини залежить більшою мірою від процентного вмісту ТГК. З кожним роком з'являються все більш потужні сорти конопель. Сьогодні найсильніші сорти конопель - види з рівнем ТГК вище 24%.


Найпотужніший сорт марихуани

На сайті магазина представлені потужні сорти марихуани у великій кількості, але тут піде мова про найсильніші з них, які точно сподобаються як недосвідченому, так і досвідченому Гроверу.

Одним з найбільш цікавих сортів є Royal Gorilla від Royal Queen Seeds, рівень ТГК якого часто перевищує 27%. Незважаючи на досить помірну плодючість, рослина даного виду відрізняється наявністю маси переваг. "Королівська Горила" - один з найвибагливіших сортів, дуже простий у вирощуванні і характеризується виробництвом великої кількості смоли високої якості.

Перевага цього канабіс полягає в збалансованості ефекту, який поєднує в собі купірування болю, усунення нервозності і стабільність сну. Додатковим плюсом растишки потрібно вважати досить компактні розміри і безпроблемний гров.

Непоганою альтернативою є Auto Big Devil2 Feminised від Sweet Seeds, який характеризується вмістом ТГК до 28% і відноситься до категорії "найпотужніший сорт автоквітучих". Растишка має середні розміри, але при цьому відрізняється досить щедрими врожаями.

Рослина має щільні кристалічні суцвіття і велика кількість відгалужень. Ефект від цього сорту є розслаблюючим, сканковим, оскільки і смак, і аромат дуже схожі на фруктовий Сканк.

Найпотужніша індика, сорт якої представлений в магазині, - Tutankhamon Feminised, рівень ТГК якого становить 27-30%. Досить високий сорт характеризується відмінною врожайністю і чудовим цитрусовим ароматом. Крім приємного аромату, растишка порадує своїм привабливим зовнішнім виглядом. Загальне визнання даний сорт отримав завдяки високому вмісту ТГК, невибагливості і високої продуктивності.

Букет Tutankhamon Feminised має не тільки аромат цитрусових, але також нотки свіжої м'яти і горіхів. Рослина має м'який седативний ефект, одночасно заспокоює і додає організму потужний потік позитивної енергії.

Медичний потенціал растишки дає можливість за допомогою Tutankhamon Fem лікувати депресію, біполярні і посттравматичні розлади. Використання бутонів cтрейна може привести до полегшення перебігу бронхіальної астми та епілепсії.


Потужні сорти конопель купити в Україні

Магазин jahseeds.com.ua здійснює продаж насіння канабісу легально (законно), і при цьому вартість є досить низькою при дуже високій якості пропонованих продуктів. Доставка проводиться по всій Україні післяплатою з частковою передоплатою або по повній передоплаті.