Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Big Bud Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

580.50грн

Виробник:

CZseeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

Sativa & Indica genetics

ТГК:

24-26%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Big Bud Fem CZ - потужний гібридний Стрейн, який відрізняється живучістю, врожайністю і завидною терпимістю до багатьох неприємностей. Це вдосконалена версія сорту, в якій його фірмові характеристики сильні еше більше. Генетика повністю визначила і запах Стрейна: сканковий аромат змішується з відтінками жасмину і кисло-солодкими нотками фруктів.

Висота кущів може досягати 150 см, тому в Індоре вони зажадають коригування або дійсно просторого гроубокса. Усі гілки рослини гармонійно спрямовуються вгору, і вже незабаром повністю покриваються безліччю щільних бошечек. Цвітіння становить близько 9 тижнів, і за цей час формується важка маса смолистих суцвіть, що досягає 600 г \ м2, що є досить значною цифрою.

У Big Bud Fem CZ є і ще одна особливість, яку можна виділити, - характер самого ефекту. Найпотужніший релакс, занурює свідомість в умиротворений і творче стан, нікого не залишить байдужим. Сорт може використовуватися в терапії для подолання депресивних станів і порушень апетиту, також це найпотужніший природний анестетик.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.