Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Big Bud Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

258.00грн

Виробник:

Spanna Seeds

Тип сорту:

Індика

Генетика:

Big Bud

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 180 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Солодкий, Земляний, Деревний

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Big Bud Feminised вразив шанувальників канабісу усього світу своїми екзотичними зовнішніми даними: кущі гібрида не відрізняються пишною гіллястістю, зате на верхівках красуються величезні моноколи. У складі культури поєдналося кілька генетичних лінійок - Northern Lights, Skunk # 1 і найсильнішою афганської індика. У висоту сходи можуть досягати 180 сантиметрів, але якщо вам незручно культивувати таких гігантів, то ви легко можете відкоригувати їх розміри відповідними методиками.

В цілому гібрид досить невибагливий. При наявності всіх необхідних умов нескладно зібрати 600 г врожаю з метра квадратного.

Період цвітіння Стрейна триває всього 58 днів, в цей час можна щодня спостерігати за тим, як маленькі шишечки наливаються соком і стають з кожним днем ​​все більш ласий. Відмінним бонусом за вибір сорту буде його розкішний гашишного аромат, який так цінують справжні знавці коноплевих. Культура має енергійним ейфоричним впливом, яке спочатку підніме свідомість на пік блаженства, змусивши забути про всі земні тяготи, а потім кине в пучину глибокого розслаблення. Культуру використовують в лікуванні депресії, посттравматичних стресових розладів та аутизму.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.