Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Galaxy

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

220.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Afghani * Northern Lights

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 140 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Ягоди, Квітковий, Кремовий

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Galaxy виробляють кущі, на яких в процесі росту формується потужна головна кола, з дуже великими междоузлиями, що забезпечує максимально відкриту структуру кущів. У період цвітіння листя і суцвіття сорти покриваються чудовою розсипом морозних іскристих кристалів, щедро наповнюють навколишній простір розкішним ароматом. Зовні кущі Galaxy нагадують фантастичні темно-зелені піраміди, що потрапили до нас випадково з інших світів. Якщо ви зможете забезпечити культурі правильний полив, якісне освітлення, невисокий рівень вологості і необхідну кількість вільного простору, рослини здивують вас своєю рекордною продуктивністю.

походження
Galaxy - це один з наймолодших гібридів з усього списку каннабісових. Для створення культури фахівці використовували гени одних з кращих сортів марихуани з усіх відомих на сьогоднішній день - Black Domina і Northern Lights. Результат хреста став повною несподіванкою навіть для самих творців: невисокі кущі в період цвітіння покриваються щільними шишками, що володіють здатністю продукувати високоякісну смолу, яка містить значну кількість ТГК. Прекрасні комерційні якості зробили регулярні насіння конопель сорту Galaxy популярним посадковим матеріалом як серед новачків, так і бувалих коноплярів.

медичне застосуєте
Сьогодні проводиться безліч різних досліджень, спрямованих на вивчення впливу марихуани на людський організм, в процесі яких вдалося встановити, що рослини цієї групи мають широкий спектр терапевтичної дії. Сорт Galaxy відмінно підвищує апетит, усуває больовий синдром і напади нудоти, також він позбавляє від м'язового спазму і робить глибокий седативну дію. Культура може використовуватися при лікуванні розсіяного склерозу, епілепсії, аутизму і ретроградної амнезії.
ВІДГУКИ
1

Вентиль

Galaxy

заказал семки !!! этот магаз рулит + за бонусы!!!

23.12.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.