Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

The Church Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

602.00грн

Виробник:

Green House Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Swiss sativa x Super Skunk x Northern Lights

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 800 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 180 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Горіх, Земляний, Деревний

Эфект:

Наодинці, Для медитації, Для відпочинку

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

The Church Feminised радує спринтерськими темпами розвитку і щедрим плодоносінням. Шишки індічного гібрида виділяють чудовий аромат, в якому чути запах Сканк, кава і свіжого лісового грунту. Культура отримана за допомогою складного схрещування декількох різновидів каннабісових, однак за його основу було вирішено взяти Super Skunk, Northern Lights і Swiss sativa.
Зрілі ялинки виглядають дуже мальовничо: їх темно-зелене листя припорошена інеєм великих кристалів ТГК, а шишки прикрашені рудими маточки. На початковій стадії Растишка демонструє кілька уповільнений розвиток, але з початком цвітіння вона покаже свій вибуховий характер і почне в шаленому темпі формувати тугі смолисті шишки.

Культивація Стрейна не відрізняється особливою складністю, коноплярів не доведеться систематично вимірювати рівень вологості, кислотність грунту і ЄС. Головне, що повинен зробити рослинник для отримання більш ніж щедрого врожаю, так це дбайливо опустити насіння в грунт.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.