Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Kali Mist

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

Kali Mist

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 650 гр/м2

Цвітіння :

90 днів

Висота рослини:

до 260 см.

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Енергетичний, Підбадьорливий, Легкість

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Kali Mist виробляють рослини, які при відповідному догляді можуть досягти у висоту близько 3 метрів. Відкрита структура забезпечує кущах відмінне проникнення світла навіть до нижніх гілок. Довгі тонкі і витончені стебла покриті незначною кількістю оливково-зеленого листя. У період дозрівання рослини потребують встановлення підпірок, так як вони можуть зламатися під вагою власних бутонів. Гібрид невибагливий і може здивувати коноплярів своїм продуктивним потенціалом при будь-якому типі вирощування. Культура байдужа до цвілі, атакам шкідників і володіє завидною ступенем стресостійкості.

походження

Kali Mist складається на 90% з сатівних генів. Історія виду своїм корінням сягає в 1993 рік, коли для виведення нової культури фахівці використовували нікому не відомий сатівний сорт, привезений з Південної Америки. У наші дні в результаті копіткої селекційного праці основні параметри виду були доведені до досконалості, що подарувало йому не тільки любов і повагу растаманів і гроверів, а й принесло численні нагороди на самих різних професійних конкурсах: тільки на Cannabis Cup культура три рази завойовувала перші місця, в 1995, 2000 і в 2012 році. В наші дні регулярні насіння конопель сорту Kali Mist по праву вважаються найпопулярнішим посадковим матеріалом не тільки серед професіоналів, а й новачків.

медичне застосування

Kali Mist дуже часто використовується в психіатрії при лікуванні афективних і біполярних розладів, які погано піддаються корекції традиційними лікарськими препаратами. Гібрид відмінно піднімає настрій і покращує мозкову активність, у зв'язку з чим фахівці не радять використовувати його для лікування безсоння або будь-яких інших порушень сну.

ВІДГУКИ
1

Саша

Kali Mist

Фемки как горох!!!!!!Пророст оболденный!!!!!

31.01.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.