Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Sweet Cheese

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

Cheese * Black Jack

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Sweet Cheese виробляють кущі, які вінчає довга, сильна центральна кола, оточена численними витонченими пагонами. Гібрид не зажадає постійного введення добрив, але порадує відмінним зростанням, якщо ви забезпечите йому якісний полив. Культура максимально комфортно почуває себе в умовах обмеженого простору, не схильна до інфікування цвіллю і гниллю, але потребує організації захисту від шкідників. Кущі Sweet Cheese невибагливі, завдяки чому вони не зажадають від виконавця при їх культивації наявності безлічі спеціальних знань.

походження
У генетиці Sweet Cheese домінують сатівние гени. У складі сорти тільки 30% дісталося індика, а решта 70% припали на частку сатіва. Своїм чудовим солодким вершковим ароматом культура зобов'язана тому, що при її створенні брідери схрестили оригінальний Cheese з потужним Black Jack, в складі якого присутні гени Black Domina і Jack Herer. В результаті такого хреста фахівці зробили сходи, які придбали від батьківських сортів стрімкий розвиток і чудовий сирний аромат. Регулярні насіння конопель сорту Sweet Cheese радують сильними сходами, що володіють колосальною витривалістю.

медичне застосування
Більшість фахівців високо цінують лікувальні властивості Sweet Cheese. Гібрид дуже часто використовується для лікування важких форм депресії, купірування м'язових і головних болів, а також усунення нападів гніву і паніки.
ВІДГУКИ
1

Миша345

Sweet Cheese

Крутяк, вставляет не подетстки!!!

07.04.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.