Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Nefertiti

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

Black Widow * White Widow

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 650 гр/м2

Цвітіння :

80 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для роботи, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Nefertiti при індорном вирощуванні досягають у висоту не більше метра, однак при дотриманні всіх правил культивації паростки можуть досягти і більш значних габаритів. Правильний вибір режиму освітлення та поливу дозволить отримати з кожного квадратного метра як мінімум 550 грамів високоякісних шишок. Своєчасне переведення кущів на стадію цвітіння, не дозволить їм занадто сильно витягнутися в висоту, що позбавить вас необхідності проводити їх обрізку. Все вищесказане актуально тільки при індорном вирощуванні сорту, в той час як в аутдорі наступ зрілості і час збору врожаю залежить від кліматичних особливостей місцевості і часу посадки насіння в грунт.

походження
При створенні Nefertiti фахівці використовували гени чорної і білої вдів - White Widow і Black Widow, що легко пояснює більшість позитивних якостей нового сорту. Сходи, які виробляють регулярні насіння конопель сорту Nefertiti, на початковій стадії вегетації більше підходять під опис Індик-домінантних культур, але з плином часу рослини все ж набувають сатівное витонченість і витонченість.

медичне застосування
Абсолютно позитивний вплив дозволяє застосовувати Nefertiti для лікування біполярних розладів, також він допоможе взяти під контроль напади агресії, поліпшити здатність концентрувати увагу і підвищить пам'ять при ретроградної амнезії.
ВІДГУКИ
1

Вась

Nefertiti

семки супер, напрягов небыло, приход улетный!

08.12.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.