Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

G13 Haze

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

G13 * Hawaiian sativa

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 650 гр/м2

Цвітіння :

80 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Збір врожаю:

Кінець жовтня

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для роботи, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту G13 Haze, незважаючи на переважання сатівних генів, виробляють рослини, які в висоту досягають не більше метра. Культура має нетривалим періодом цвітіння, який не перевищує 11 тижнів, що дуже рідко зустрічається серед цієї генетичної лінійки. Гібрид має відмінний потенціал для культивації в аутдорі, однак максимальної продуктивності сходи можуть досягти тільки при індорном вирощуванні із застосуванням SOG або ScrOG методів. Компактні міцні кущі в період цвітіння покриваються тугими пишними щільними бутонами, переповненими смолою. Досвідчені коноплярів радять не надто захоплюватися добривами при культивації G13 Haze і збирати урожай після перших заморозків, так як це дозволить отримати максимально сильний ефект.

походження

G13 Haze - це зоряний нащадок двох мегазнаменітих сортів - Haze і G13. Від першого він успадкував чудовий фруктовий аромат, а другий обдарував його потужним церебральним ефектом. Регулярні насіння конопель сорту G13 Haze - якісний посадковий матеріал, який має чудову схожістю і може порадувати витривалими і сильними сходами.

медичне застосування

G13 Haze, як і його знаменитий предок, має потужні лікувальні властивості: гібрид швидко заспокоює біль, знімає нервове перенапруження і спазм з м'язів, а також усуває судоми. Культура часто використовується для лікування бронхіальної астми, розсіяного склерозу, виразкового коліту і епілепсії.

ВІДГУКИ
1

Веня

G13 Haze

самая классная сатив, курится легко, уносит так же легко и надолго...Рекомендую !

08.12.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.