Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto OG Kush Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Артикул: 56

Фасовка:

Кількість упаковок:

836.00грн

Виробник:

Green Silk Road Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

OG Kush x {Indica x Sativa x Ruderalis}

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Сосна

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto OG Kush дуже швидко дають сильні і впевнені сходи, що демонструють величезний генетичний потенціал. Зовні кущі виглядають досить ефектно, але при цьому вони мають дуже примхливим характером, що робить їх вирощування недосяжною мрією для багатьох гроверів. Стебла рослин мають широкі Міжвузля, що забезпечує їм відмінну світлопроникність.

походження

Поки фахівці не прийшли до єдиної думки щодо того, які саме сорти є предками Auto OG Kush. Однак більшість професійних бридерів сходяться на думці, що в генотипі Стрейна все ж домінує індика, а предками сорти є Pakistani Kush, Lemon Thai і Chemdawg. Незважаючи на загадкове походження, фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto OG Kush продовжують радувати сильним яскравим ефектом і чудовим ароматом.

Смак і ефект

Суцвіття Auto OG Kush наповнюють простір сосново-цитрусовим ароматом, в якому виразно чути яскрава перцева острінка. Культура робить глибокий ментально-фізичний вплив, що зробило її улюбленим сортом більшості представників американського шоу-бізнесу. Вживання плодів Стрейна стимулює творчий потенціал і значно підвищує креативне мислення.

медичне застосування

Auto OG Kush - це потужне універсальне знеболюючий засіб, яке навіть при тривалому вживанні не викликає ніякої залежності. Не менш ефективним вважається Стрейн при лікуванні депресії, хронічної втоми, а також складних форм асоціативних розладів.

особливості вирощування

Якщо ви працелюбні і готові приділяти максимум уваги своїм вихованцям, то можете сміливо висаджувати фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto OG Kush. Незважаючи на примхливий характер, навіть у недосвідченого коноплярів вийде виростити цей чудовий Стрейн, якщо він оточить сходи на стадії вегетації і цвітіння справжньою турботою та увагою.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.