Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Purple Spain Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

279.50грн

Виробник:

Spanna Seeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

Big Bud x Purple x Pineapple x Blue Dream

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 550 гр/м2

Цвітіння :

80 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Солодкий, Пряний, Фруктовий

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Purple Spain Feminised - це гібрид, в генетичному складі якого присутні гени кращої тайської сатіва і чудового Skunk. Сильні і витривалі рослини підкорюють своїми бездоганними формами і ідеальної сатівной структурою. Рослини чи досягають у висоту 120 см і при цьому виглядають просто розкішними в своєму чудовому пурпуровому вбранні, прикрашеному смолистими зеленими бутонами. Кущі настільки некапризним, що здатні плодоносити навіть в досить тісних умовах.

Для того, щоб зібрати мінімум 120 г з рослини, Гроверу не доведеться сильно старатися, так як навіть при мінімальному догляді через 77 днів його чекає отримання шикарного врожаю смолистих суцвіть, які наповнюють простір запахом спілого винограду і лакриці. Після того, як шишки висохнуть, до наявних ароматів приєднаються ледь вловимі нотки вишуканих східних спецій.

Не менш чудовим, ніж аромат, є і ефект Стрейна. Культура надає типове сатівное вплив. Після прийому суцвіть потужний підбадьорливий потік дарує легке ейфорійний настрій, значно покращуючи розумову активність і творчий потенціал.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.