Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

AK-47 SV Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

236.50грн

Виробник:

Spanna Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

Colombia x Mexico x Thailand x Afghanistan

ТГК:

24-26%

Врожай:

до 800 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 180 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Універсальні, Для відпочинку, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

AK-47 SV Feminised - справжній чемпіон світу коноплевих. Високі комерційні характеристики в поєднанні з простотою культивації принесли цього Стрейна популярність серед професіоналів і коноплярів-любителів.

Сходи виростають близько 180 см. Паростки демонструють активні темпи розвитку і дуже швидко досягають максимальної висоти. З насіння виростають некапризну кущі, які здатні адаптуватися до будь-яких умов і демонструють байдужість до нападу комах-шкідників і фітоінфекцій. Якщо ви подаруєте паросткам всього лише краплю уваги, то вони здивують вас своєю продуктивністю, що дозволить зібрати навіть новачкові не менш 80 г високоякісного ароматного стаффа з рослини.

Тривалість цвітіння Стрейна ледве сягає 60 днів. У цей період бутони починають виділяти чудовий аромат, в якому сплелися запах свіжозібраного цитрусових, сандалу, хвої і Сканк. Після прийому просмолених шишок вас чекає справжній вибух позитивних емоцій, який розбудить творчий дух і креативне мислення.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.