Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Lemon Skunk

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

Skunk * Citral

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 800 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 180 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Lemon Skunk прославилися своєю здатністю продукувати величезна кількість високоякісної смоли, яка застигає на поверхні кущів розсипом білих морозних кристалів. На початковій стадії вегетації боязкі сходи можуть налякати неприродно повільним розвитком. Однак досвідчені коноплярів знають, що саме в цей період рослини збирають в собі сили для наступного потужного ривка. Гібрид має сатівной структурою кущів: його тонкі і витончені стебла дивують нереально довгими міжвузлями, завдяки чому формується максимально відкрита структура кущів, що забезпечує рослинам високу ступінь світлопроникності. Тонкі оливково-зелене листя Lemon Skunk в період цвітіння покриваються чудовою павутиною найтонших трихом, щедро виділяють ліпковатим високоякісну смолу.

походження
Lemon Skunk створений на основі двох перлин світу коноплевих - Citral і Skunk. Вид вважається яскравим представником старої школи Skunk. Історія гібрида сягає своїм корінням в лабіринти амстердамського метро. У той час в них було створено дуже багато чудових культур, які в подальшому високо оцінили не тільки професійні коноплярів, але і растамани. Регулярні насіння конопель сорту Lemon Skunk небайдужі до великої кількості світла, якісному поливу і смачною підгодівлі. Рослини демонструють бездоганний сатівний стиль, зберігаючи дуже довго свій насичений яскраво-зелений колір.

медичне застосування
Фахівці оцінили терапевтичний вплив Lemon Skunk. Культура володіє відмінним седативним, знеболюючим і спазмолітичну дію, що дозволяє застосовувати її для лікування дуже багатьох захворювань. Сучасні дослідження показали, що Конопльова здатні позитивно впливати на перебіг аутизму, анорексії і депресії.
ВІДГУКИ
1

trava

Lemon Skunk

уже высадил в грунт ,жду теперь ...сорт ядовый!

28.12.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.