Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

AK 47 Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Артикул: 456

Фасовка:

Кількість упаковок:

731.00грн

Виробник:

Green Silk Road Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

Columbian, Afghan, Thai, Mexico

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Для медитації, Для відпочинку, Для сну

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель сорту AK-47 демонструють відмінну схожість і можуть чудово обійтися без додаткового догляду. Незважаючи на домінування в складі Стрейна сатівних генів, культура показує досить інтенсивні темпи розвитку, що дозволяє їй зацвітати в рекордні терміни. Кущі АК-47 ледь досягають у висоту більше 130 сантиметрів. У міру дозрівання культура обзаводиться значною кількістю латеральних відгалужень, що дозволяє значно покращує ефективність її роботи. Культура має підвищений крісталлообразованія, що робить її кущі в період цвітіння зовні дуже схожими на «білі» сорти.

Походження та нагороди

АК-47 створений на основі прекрасного генетичного міксу, в якому органічно переплелися гени індика з Афганістану і сатіва з Таїланду, Колумбії і Мексики. Фемінізовані насіння конопель сорту AK-47 з'явилися в 1994 році і відразу ж зробили на ринку каннабісових справжній фурор. Висока якість Стрейна підтверджено думкою фахівців і численними перемогами на самих різних професійних конкурсах конопель.

Смак і ефект

АК-47 не здивує вас оригінальним ароматом: в букеті Стрейна виразно чути чудова солодкість свіжих фруктів, а також яскраві сканковие нотки, доповнені запахом сандалу і хвої. Гібрид робить дуже сильний вплив і навіть при прийомі його плодів в незначних дозах культура порадує вас найсильнішим сатівним хаем. Після вживання цієї культури вам гарантовано поліпшення мозкової активності і значне підвищення творчого потенціалу.

медичне застосування

АК-47 - це найсильніший засіб від депресії. Ефективність цього сорту в лікуванні афективних розладів підтверджують навіть представники академічної медицини. Систематичний прийом плодів сорту дозволяє полегшити стан хворих, які страждають на хворобу Паркінсона, аутизм і розсіяним склерозом. Також культура допомагає перемогти комунікативні та посттравматичні стресові розлади.

особливості вирощування

Незважаючи на зоряний характер АК-47 має досить поступливим характером. Він невимогливий у догляді і легко переносить культивацію на всіх типах грунтів. Фемінізовані насіння конопель сорту AK-47 мають відмінну стійкість до стресів, що дозволяє виживати її кущах навіть при вирощуванні в щодо несприятливих умовах. Наявність генів обох видів каннабісових забезпечило культурі відмінний імунітет проти всіх видів фітоінфекцій, а також здатність успішно протистояти атакам шкідників і цвілі. Для збільшення продуктивності фахівці рекомендують досвідченим Гровер виробляти прищипивание верхівки куща, що дозволяє замість однієї центральної коли отримати кілька.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.