Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Northern Lights Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Артикул: 456

Фасовка:

Кількість упаковок:

645.00грн

Виробник:

Green Silk Road Seeds

Тип сорту:

Індика

Генетика:

Afgani x Haze

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Ягоди, Солодкий, Фруктовий

Эфект:

Наодинці, Для медитації, Для відпочинку

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель сорту Northern Lights є поліпшену варіацію оригінального Стрейна Northern Lights. Після всіх доопрацювань і удосконалень універсальна культура стала придатна для вирощування усіма існуючими методами. Невисокі і досить щільні кущі в період цвітіння покриваються тугими і компактними шишками, які рясно просякнуті ароматної смолою. Некапризну Northern Lights виростити зможе навіть малодосвідчений новачок. Головне при вирощуванні Стрейна - це дотримуватися режиму поливу і підгодівлі, а також забезпечити кущах комфортну температуру. Незважаючи на поступливий характер, гібрид погано переносить різкі температурні перепади.

походження

Для створення оригінального Northern Lights брідери використовували потужний сорт родом з Індії, який вони піддали тривалого інбридингу для досягнення ідеальних характеристик. Фемінізовані насіння конопель сорту Northern Lights зібрали в собі найкращі якості, притаманні каннабісовим, такі як невибагливість, байдужість до фітозаболеваніям і некапризну характер.

Смак і ефект

Northern Lights має ніжний аромат, в букеті якого можна почути легкі фруктові нотки, прикрашені запахом чорної смородини і свіжої полину. Культура володіє сильним психоактивних впливом. Після вживання незначних доз її плодів спостерігається найсильніший приплив сил: стрімкий і неймовірно потужний вируючий потік розливається по тілу, а мозок наповнюється новими креативними ідеями. Однак при перевищенні дозування спостерігається зовсім інша картина: тіло наповнюється вагою і з'являється неймовірна повільність і плавність в рухах, що супроводжуються найсильнішої розслабленням у всьому тілі.

медичне застосування

Унікальні медичні властивості Northern Lights обумовлені високим вмістом в його смолі ТГК, що досягає 24%. Культура швидко усуває біль і володіє відмінним спазмолітичну і седативну дію, що дозволяє її використовувати для лікування безсоння, депресії, хронічної втоми і посттравматичних стресових розладів.

особливості вирощування

Для того, щоб успішно виростити фемінізовані насіння конопель сорту Northern Lights, вам будуть потрібні лише базові знання та навички. Головною перевагою цього Стрейна вважається вражаюча простота культивації. Для досягнення максимального результату фахівця потрібно тільки дотримання чіткого графіка поливу і підгодівлі.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.