Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Northern Lights Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

236.50грн

Виробник:

Spanna Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Northern Light x Snow Storm x Ruderalis

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Ягоди, Квітковий, Солодкий

Эфект:

Наодинці, Для медитації, Для відпочинку

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Northern Lights Feminised є нащадком Afghani, який прославився своєю силою і міццю, а також незрівнянного Haze, здатного дивувати рекордними врожаями. Домінування в складі культури Indica проявляється інтенсивним розвитком і компактними розмірами кущів, так як навіть при створенні оптимальних умов вони не зможуть досягти у висоту більше 120 см. Стрейн володіє кілька подовженим періодом цвітіння для індічних культур, але зате через 65 днів рослини подарують безліч ароматних смолистих шишок, які щедро переповнені смолою.

Фахівці створювали Стрейн для індорного вирощування, тому культура має унікальну стійкістю до зараження цвіллю та грибковою інфекцією, але при цьому має потребу в забезпеченні якісного поливу і хорошого освітлення. Якщо все зробити правильно, то після закінчення цвітіння вдасться зібрати як мінімум 500 г якісних суцвіть з метра квадратного.

Шишки Стрейна виділяють смачний ягідний аромат, в якому чітко чути запах чорної смородини і полину. Культура надає найпотужніше індічное вплив, яке вселяє оптимізм і дарує неймовірне відчуття щастя.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.