Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Super Hash

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 2)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Indica

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 140 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Super Hash виробляють чудові, не дуже високі рослини, плоди і листя яких вкриті ніжними білими трихоми. Невибагливі кущі демонструють екстремально короткий період цвітіння і вегетації. У міру дозрівання вони покриваються величезними пишними шишками, які містять море ароматної смоли. Завдяки здатності покриватися величезною кількістю кристалів з високим вмістом ТГК Super Hash являє собою ідеальне сировина для виготовлення високоякісно гашишу.

походження
На жаль, достовірної інформації про те, які саме сорти виробники використовували для виведення Super Hash, не збереглося. Однак, виходячи з зовнішніх даних рослин, які виробляють регулярні насіння конопель сорту Super Hash, можна сказати, що в складі гібрида, безперечно, домінують індічние гени. Культура подарує безцінний досвід спілкування з каннабісовимі новачкові і здивує потужним потенціалом досвідченого коноплярів, так як вона досить легко переносить помилки, допущені при її культивації.

медичне застосування
Фахівці радять використовувати Super Hash в тих випадках, коли необхідно максимально швидко зняти надмірне емоційне напруження. Гібрид прожене депресію, позбавить від м'язових і головних болів, поліпшить апетит, а також поверне міцний і здоровий сон. Завдяки широкому спектру терапевтичної дії сорт дуже часто використовується для лікування бронхіальної астми, глаукоми, розсіяного склерозу і анорексії.

ВІДГУКИ
2

Петро

Super Hash

Подгон удивил приятно Семена отличного качества

10.02.2020

Klop

Super Hash

Хороший сорт! Да еще и бонус порадовал!Рестект этому магазу...

21.04.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.