Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Black Widow

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

White Widow * Black Domina

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 900 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 200 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Наодинці, Для медитації, Для відпочинку

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Black Widow виробляють розкішні кущі, що володіють чудовими зовнішніми даними. Культура має рекордний потенціал до нарощування шішечной маси, що ставить її в один ряд з самими високоврожайними сортами. Період цвітіння гібрида не перевищує 10 тижнів. Плоди сорту продукують дуже багато смоли, в зв'язку з чим її кущі до моменту дозрівання покриваються величезними білими цукровими кристалами, що також робить її дуже схожою на White Widow. З вирощування Black Widow легко впоратися навіть початківець коноплярів, так як сорт абсолютно байдужий до умов культивації. Єдиним відомим чинником, здатним значно знизити врожайність культури вважаються часті проливні дощі.

походження
Black Widow після свого створення в 1994 році отримав цілий ряд нагород і різних премій, які зіграли далеко не останню роль в його популярності. Крім цього, гібрид завоював в 1995 році перше місце на престижному конкурсі High Times Cannabis Cup, що принесло культурі любов гроверів усього світу. У родоводі гібрида є гени бразильської сатіва і южноиндийской індика. Регулярні насіння конопель сорту Black Widow є високоякісний генетичний матеріал, який легко піддається культивації і не вимагає до себе особливої ​​уваги.

медичне застосування
Black Widow має відмінні лікувальні якості, що дозволяє використовувати його при терапії розсіяного склерозу, подагри, бронхіальної астми і хвороби Крона. Гібрид характеризується потужним знеболюючим, седативну і спазмолітичну впливом.
ВІДГУКИ
1

Фил

Black Widow

проросли позже всех остальных сортов, которые я здесь заказывал, не знаю почему так ((( Но растут хорошо ...мощный сорт

14.10.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.