Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Flash Black #2 Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

709.50грн

Виробник:

Sweet Seeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

White Widow x Flo

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 700 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 200 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Квітковий, Солодкий, Пряний

Эфект:

Для роботи, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Flash Black # 2 Feminised - це чудовий нащадок легендарної Білій вдови, який зберіг в собі всю силу і міць материнського сорту. Виключне генетичне якість растишки забезпечило їй інтенсивне смолоотделенія, розкішний аромат і високу продуктивність.
Новий Стрейн отриманий за допомогою схрещування сорт White Widow і Flo. Гібрид відрізняється підвищеною врожайністю, винятковою стійкістю до фітоінфекціям і негативних зовнішніх чинників. Зухвала дівчисько не завдасть проблем при культивації навіть коноплярів новачкам, але при цьому, безсумнівно, порадує щедрим смолоотделенія, сильним ароматом і стрімким розвитком.

Ялинки відмінно почувають себе при вирощуванні на відкритих ґрунтах і в приміщенні. При правильно організованій культивації, растишка здивує вас своєю неймовірною щедрістю на етапі цвітіння.

Дорослі кущі зовні нагадують собою величний царський жезл, який переливається в світлі сонячних променів іскристими величезними кристалами.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.