Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto White Widow Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

236.50грн

Виробник:

Spanna Seeds

Тип сорту:

Автоквітуча Індика

Генетика:

White Widow x Ruderalis

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

80 днів

Висота рослини:

до 140 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Auto White Widow Feminised - це нащадок знаменитого сорту, який дав життя цілій лінійці елітних білих сортів. У складі Стрейна домінує індика, що забезпечило йому типову для цієї генетичної лінійки структуру. Паростки досягають у висоту максимум 150 сантиметрів, що дозволяє їх вирощувати як під відкритим небом, так і в аутдорі.

Культура має високу стійкість до стресів і може швидко адаптуватися навіть до несприятливих умов. Гібрид невибагливий, а тому навіть недбайливий гровер легко зможе зібрати більше 50 грамів з однієї рослини.

Тривалість цвітіння гібрида досягає 80 днів, цей етап подарує вам багато приємних моментів, адже з перших днів цвітіння рослини починають інтенсивно продукувати море липкою смоли, що застигає на поверхні кущів величезними білими кристалами ТГК і наповнюють простір соковитим лимонним ароматом.

Сорту притаманний неймовірний творчий потенціал, що дозволять легко справлятися з будь-якими, навіть самими складними завданнями. Культура активно використовується для лікування депресії, посттравматичних і афективних стресових розладів, бронхіальної астми, епілепсії і подагри.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.