Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto White Widow Feminised - Carpathians Seeds

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

645.00грн

Виробник:

Carpathians Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Indica genetics

ТГК:

24-26%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Наодинці, Для медитації, Для відпочинку

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto White Widow - це вдосконалена класика з додаванням корисних для культивації можливостей від українського сідбанка Carpathians Seeds. Висота рослин зазвичай доходить до 100см і залишається такою до кінця життєвого циклу. Невеликий розмір буде позитивною якістю при домашньому вирощуванні або стелс-гровінге. Високої врожайності сприяє наявність розгалуженої густа структура і щільно зацвітають бутони суцвіть. Кращі риси сатіва дозволяють Auto White Widow розкрити свій потенціал на максимум і зробити більш об'ємні виходи. Товстий шар липкої смоли на шишках і листі, свідчить про те, що сорт підходить для приготування справжнього потужного гашишу.

Походження та нагороди

Стрейн White Widow вивели в 1990-х і з того часу він вважається одним з кращих. Підтвердженням цього стали численні перемоги на Cannabis Cup, які він отримав завдяки своїм бездоганним характеристикам. Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto White Widow були проведені фахівцями з Carpathians Seeds. Українські селекціонери розробили свою версію на оригінальній генетиці з доданим до неї лоурайдерів, що дає можливість рослинам входити в стадію цвітіння не залежно від світлового дня. Селекційні роботи проводилися в природному середовищі Західної України, що дозволило адаптувати майбутній гібрид до місцевого клімату і зміцнити його імунітет.

Смак і ефект

У період дозрівання від кущів Auto White Widow йтимуть солодкі аромати тропічних фруктів, серед яких явно виражені відтінки ананаса, доповнені пряної гостротою. Смак дуже міцного смолистого диму містить ноти екзотичних плодів з цитрусової кислинкою і терпким смаком гашишу. Потужний ефект активно впливає на роботу мозку, виробляючи ейфорійний настрій і надаючи свідомості відчуття повної свободи. У тілі почуються релаксирующая тремтіння, після чого всі його частини перейдуть в розслаблений стан.

медичне застосування

Безліч проведених досліджень показали, що канабіс має відмінні лікувальні якості, які ефективно допомагають у разі: безсоння, стресу, депресії, фізіологічних болів і розладів психіки.

особливості вирощування

Carpathians Seeds зробили так, щоб коноплярів могли культивувати фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto White Widow в аутдорі на території з помірним кліматом і нетривалим літнім сезоном. Сорт дає тільки рослини жіночого роду, завдяки чому гарантується гранична врожайність.
ВІДГУКИ
1

Павел

Auto White Widow Feminised - Carpathians Seeds

очень нихеровый выхлоп, сорт бомба!!! посадил на жопу с двух колпаков)))

29.05.2014

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.