Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Sweet Tooth Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Артикул: 678

Фасовка:

Кількість упаковок:

817.00грн

Виробник:

Green Silk Road Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Auto Blueberry x Auto Sweet Tooth

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Земляний, Сосна, Деревний

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Sweet Tooth не змусять довго чекати перших сходів. Сильні та впевнені паростки дуже швидко з'являться і будуть радувати гроверів досить активними темпами розвитку під час вегетації і цвітіння. Культура байдужа до підвищення вологості, температурних змін і нестачі ультрафіолету, чому сприяє її завидна стресостійкість і прекрасні адаптаційні можливості, що дозволяють успішно культивуватися її будь-яким з відомих методів, проте найбільшого результату коноплярів вдасться домогтися при вирощуванні сорту на гідропоніці або кокосовому субстраті.

походження

При створенні Auto Sweet Tooth брідери прагнули зберегти всі кращі якості оригінального сорту, тому просто схрестили класичний Sweet Tooth з рослинами рудераліс. Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Sweet Tooth - яскравий представник своєї генетичної лінійки, який повністю перейняв від іменитого родича унікальний аромат, відмінну продуктивність і прекрасну рефрактерность до несприятливих факторів.

Смак і ефект

Яскравий збалансований букет Auto Sweet Tooth порадує своєю смако-ароматичної палітрою цінителів індічних ароматів. Смолисті суцвіття в період цвітіння наповнюють простір солодким запахом свіжого лісового грунту, хвої і блакитного моху. Не менш вражаючим є і стрімкий body-high, доповнений яскравими церебральними акордами, який растаман починає фактично миттєво відчувати після вживання плодів. Розкішні смолисті суцвіття Стрейна подарують вам незабутній відпочинок і швидко знімуть навіть сильне емоційне напруження.

медичне застосування

Серед прихильників лікування коноплею Auto Sweet Tooth вже давно знаходиться на особливому рахунку, так як його плоди швидко усувають біль, знімають м'язовий спазм і усувають всі симптоми емоційного перенапруження. Завдяки широкому спектру медичного впливу гібрид успішно використовується для корекції стану при депресії, а також біполярних розладах і безсонні.

особливості вирощування

Якщо систематично не вистачає часу на догляд за сходами, то тоді вам краще посадити фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Sweet Tooth. Це один із самих невибагливих Стрейна, який успішно культивується на всіх типах грунтів і не потребує організації надмірно складного догляду.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.