Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto White Chere Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

774.00грн

Виробник:

Carpathians Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Jack Herer и Skunk

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Земляний, Сосна, Деревний

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto White Chere - це максимально повноцінна версія насіннєвого матеріалу, яка має всі якості родючої культури. Сходи дають тільки жіночі кущі, що досягають середньої висоти, завдяки чому відмінно вміщаються на маленькій площі або в невеликому гроубокса. Їх чарівний зовнішній вигляд можна використовувати як елемент декору. Ідея назви виникла від масивних кол, укритих щільним шаром кристально білих трихом, що нагадують засніжені гірські вершини. Гровер будь-якого рівня навичок зможе отримати від Auto White Chere пристойний вихід.

Походження та нагороди

Для розробки гібрида професійні українські брідери використовували видатні сорти канабісу - Jack Herer, Skunk і оригінальний індічний Стрейн. Після їх схрещування була проведена ретельна стабілізація генетики і додаткове перетин з Lowryder'ом, від якого був узятий ген автоцветенія. В результаті селекціонери отримали фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto White Chere, адаптовані до різних умов середовища розвитку.

Смак і ефект

Позитивною якістю Auto White Chere є легкий аромат кущів, який виражається відтінками хвойного лісу. Тому сорт буде вірним вибором для стелс-гровінга без використання систем фільтрації. Солодкий дим залишає в роті прозорі деревні тони з насиченими нитками хвойної свіжості. Дія повністю охоплює організм, насичуючи його обтяжливим розслабленням. Свідомість наповнить позитив і воно переключиться на нестандартне мислення, що дозволяє поглянути інакше на звичні речі.

медичне застосування

Велика концентрація ТГК і багатосторонність ефекту дозволяють використовувати Auto White Chere як надійний засіб для лікування таких недуг, як:
  • мігрені;
  • судоми;
  • стрес;
  • депресія;
  • відсутність апетиту;
  • болю фізичного характеру;
  • безсоння;


особливості вирощування

Тим, хто хоче отримати солідні врожаї за максимально короткий час і при цьому сильно не напружуватися, як не можна краще підійдуть фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto White Chere. Рослини не потребують особливого догляду і легко переносять стресові ситуації як всередині приміщення, так і на вулиці. Підвищити і без того хорошу врожайність можна за допомогою органічних і мінеральних добрив.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.