Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Bubble Gum Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

580.50грн

Виробник:

CZseeds

Тип сорту:

Автоквітуча Індика

Генетика:

Bubble Gum x Ruderealis

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 450 гр/м2

Цвітіння :

80 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Auto Bubble Gum Fem CZ виготовлений за допомогою оригінального Bubble Gum, а також рудераліса. Стрейн ретельно допрацьовувався багато місяців професійними селекціонерами. Кущі розвиваються дуже енергійно. Висота рослин не перевищує метра, вони не дуже кремезні і в цілому досить компактні, що робить їх відмінним вибором для стелс-гровінга.

Сорт вкрай врожайний: з квадратного метра можна отримати 400 грам за 70-80 днів цвітіння. Під час цього періоду кущі виробляють великі щільні шишки з помаранчевими ворсинками, що володіють вкрай високим вмістом канабіноїдів.

Стрейн володіє значними перевагами, адже він украй щедрий і невибагливий, але його період цвітіння трохи довше, ніж у багатьох інших автоцветов.

Незвичайний фруктовий аромат, схожий на знамениту жувальну гумку, вважається найбільш упізнаваним властивістю Auto Bubble Gum Fem, які подарували йому ім'я. Аромат вкрай м'який і приємний, але почувши його одного разу, сплутати з чимось іншим неможливо. Це саме можна сказати і до потужного комбінованого ефекту Стрейна. Найпотужніше вплив сорту може мати застосування в медицині при купировании симптомів епілепсії, хвороби Альцгеймера і багатьох інших серйозних недуг.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.