Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Jack Feminised (поштучно)

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Артикул: 563

Кількість упаковок:

64.50грн

Виробник:

Импорт Польша

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Indica x Sativa genetics x Jack Herer

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Смак:

Ягоди, Квітковий, Кремовий

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Jack показують сильні сходи, що перетікають в компактні рослини, які характеризуються короткою стадією дозрівання і непохитної незалежністю від світлового режиму. Невеликі розміри не обмежують культуру в показниках чудовою продуктивності, при правильному догляді дозволяє збирати близько 70 грам з особи. Крім всіх сильних якостей, у Auto Jack ще і неймовірно красивий кущ. Його довгі щільні і великі суцвіття щедро покриті мікроскопічними трихоми, які славляться виділенням пахучої смоли і переливаються на сонці кристалічних крапель, що застигають на поверхні листя і шишок.

Походження та нагороди

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Jack Fem були створені в результаті схрещування оригінальної різновиди Jack Herer і Lowryder. Завдяки генам другого виду культура змогла отримати надійний імунітет і функцію автоцветенія, яка дає рослинам самостійність в переході на фазу цвітіння. Це значно скорочує період їх дозрівання і дозволяє скоротити вегетаційну стадію.

Смак і ефект

Запах пахучих кущів Auto Jack буде до вподоби любителям традиційних трав'яних відтінків канабісу. Перед його освіжаючими, пікантно гоструваті нотами тільки скошеного купажу трав не зможе встояти як гурман, так і просто любитель культури. Приємні смако-ароматичні якості злагоджено доповнюються швидко проникає і сильним церебральним і психоактивних впливом, яке допомагає впоратися з нервозністю, вийти з глибокої депресії і звільнитися від тяжкості щоденних турбот.

медичне застосування

Дія Auto Jack високоефективно протистоїть наслідків стресового стану, виснаженням психіки і хронічної втоми. Саме через це його часто застосовують в психіатрії для терапії різних афективних і біполярних розладів. Також дуже цінуються в медицині седативні, спазмологіческіе, знеболюючі та протисудомні якості канабісу, що дозволяють полегшувати або прибирати симптоми артриту, розсіяного склерозу і епілепсії.

особливості вирощування

Для тих, хто хоче вирощувати невибагливі сорти коноплевих, фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Jack будуть відмінним варіантом, адже вони дають сильні і не примхливі рослини з високим рівнем продуктивності.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.