Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Black Chere Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

645.00грн

Виробник:

Carpathians Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Sativa\Indica Genetics

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Black Chere - це комбінована версія оригінального насіннєвого матеріалу, яка виробляє родючі кущі жіночої статі. Середня висота рослин відмінно підійде для невеликих теплиць або гроубокса. Приголомшливий зовнішній вигляд їм приносять глибокі фіолетові відтінки листя і суцвіть, а товстий шар смоли надає темні глянцеві тони. У сукупності зі стрімкою моделлю зростання ці фактори пояснюють назву, яке запозичили у швидкій гірської річки Черемош.

Походження та нагороди

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Black Chere є власною розробкою українських майстрів селекції. Генетика Стрейна побудована на генах двох приголомшливих сортів: Blueberry і Sweet Tooth. Професійна робота бридерів увінчалася успіхом у вигляді особливого рослини зі стабільним генофондом і вдосконаленою моделлю зростання, що може вважатися новим рівнем взаємодії людини і природи.

Смак і ефект

Кущі Auto Black Chere випускають легкий аромат свіжоскошеної трави з солодкими квітковими тонами, який не буде приносити незручностей під час культивації. Чи не важкий приємний дим має солодкі фруктові відтінки зі свіжим ментоловим смаком. Ефект проявляє боку сатіва і індика. Він відмінно розслаблює тіло і заспокоює розум, наповнюючи його позитивними емоціями і при цьому не залишаючи обтяжливих відчуттів.

медичне застосування

Високий відсоток ТГК і комплексну дію роблять Auto Black Chere надійним засобом для лікування таких недуг, як:
  • мігрені;
  • судоми;
  • депресія;
  • оніміння кінцівок;
  • стрес;
  • розлади психіки;
  • порушення апетиту;
  • хронічні болі;
  • безсоння;


особливості вирощування

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Black Chere - ідеальний вибір для тих, хто прагне отримати максимум продуктивності за короткі терміни. Виросли з них рослини будуть більш стійкими і самостійно перейдуть у фазу дозрівання, не вимагаючи зміни фотоперіоду. Auto Black Chere підтвердив свої переваги як при вирощуванні в закритому, так і відкритому типі грунту. Він також дозволяє експериментувати з методиками вирощування.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.