Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Big Bud Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

580.50грн

Виробник:

CZseeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Indica х Sativa genetics

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 140 см.

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Наодинці, Для медитації, Для відпочинку

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Auto Big Bud Fem CZ - фантастичний гібридний сорт, який містить індика, сатіва і рудераліс і поєднує в собі безліч найрізноманітніших властивостей і особливостей. Вплив сатіва виразно відчувається в емоційному, фізичному і розумовому сплеску активності, а м'який ефект індика забезпечує спокій і гарний настрій.

Красиві рослини розвиваються за сценарієм індічних, кущі невисокі і кремезні. Їм властива енергійність і непоганий імунітет до багатьох фітоінфекціям, а також завидна стійкість до атак шкідників і невибагливість у догляді. Висота в середньому досягає 130 см, але зростання можна регулювати за допомогою особливих методик вирощування. Наприклад, Стрейн відмінно піддається ScrOG-методу.

Цвітіння становить приблизно 55-65 днів, протягом цього періоду кущі покриваються численними великими щільними суцвіттями, наповненими в'язкої смолою і випускають потужний землистий аромат з фруктовими відтінками. Показник врожайності Auto Big Bud Fem CZ може досягати 70 грам відмінних суцвіть з рослини, що цілком багато для такого швидкого автоцвета.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.